İngilizcede En Sık Kullanılan Soru Kelimeleri

İngilizce Özel Ders Fiyatları

Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

İngilizce konusunda eksikleri olan ve bir an önce harekete geçmek isteyen kişiler, İngilizce özel ders eğitimlerini sıklıkla araştırıyor. Araştırılan en önemli konulardan bir tanesi de, tabii ki özel ders fiyatları. Peki İngilizce özel ders fiyatları ortalama olarak ne durumda? Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi merkezi şehirlerde popüler olan İngilizce özel derslerle İngilizcenizi geliştirmeniz mümkün, en etkili eğitim modeli olmasa da, kısaca fiyatlardan bahsedelim.

İngilizce özel ders fiyatları 2017’de ne durumda?

Özel ders konusunda fiyatı etkileyen en önemli faktör, uzman bir eğitmen ya da öğrenci tarafından veriliyor olması. Eğer İngilizcesi gelişmiş bir öğrenciden özel ders alma niyetiniz varsa, saatlik ders ücreti 100 TL-50 TL arasında değişebilmektedir. Ancak bir uzman İngilizce eğitmeninden bu dersleri alacaksanız, saatlik ücretler 80 TL ile 150 TL arasında oynar. Çok nadiren de olsa, bu sınırların dışında İngilizce özel ders fiyatları da görebilirsiniz.

İngilizce özel dersler faydalı mı?

İngilizce konusunda artık geride kaldığını kabul eden ve harekete geçmesi gerektiğini düşünen insanların ilk tercihlerinden olan özel dersler, aslında en iyi çözüm değil! Bunun nedeni, İngilizcenin artık belli doktrinler odaklı ve ezber, tekrar eğitimlerine dönük şekilde öğrenilemeyeceğinin anlaşılmış olması.

İngilizce, yurt dışı eğitimlerinde dili deneyimleyerek öğrenilir!

Birçok kişi, İngiltere, ABD gibi yerlerde bir süre yaşayıp İngilizcesini geliştiriyor. Siz de muhtemelen, çevrenizde bu tarz insanlar görmüş olmalısınız. İngilizcesi iyi bir düzeyde olmamasına rağmen, kısa bir süre İngilizceyi konuşarak kendisine bir bilgi birikimi katanlar oldukça yaygın.

Ancak bütçesi 10 bin TL, 20 bin TL gibi düzeylere gelen yabancı dil kursları ile ilgili herkesin gücü yeterli olmayabiliyor. Bu durumda tek çareniz özel dersler ve İngilizce kursları değil! Türkiye’de de, İngilizce konuşabileceğiniz bir seçenek var!

Konuşarak Öğren: Online olarak ABD’deki eğitmenler ile İngilizce konuşun

Son yılların en popüler İngilizce öğrenim trendi olan konuşarak öğrenme konusunda ülkede en çok tercih edilen adres olan KonusarakOgren, on binlerce kişinin tercihi. Peki neler sunuyor?

-Skype gibi platformlar üzerinden, web ve mobil ortamlarda İngilizce konuşabilme imkanı.

-Günde sadece 10 dakika, 20 dakika gibi süreler ayırabilmek

-Eğitim zamanınızı sizin seçebilmeniz (böylelikle işinize ya da okulunuza göre bir zaman problemi olmaz)

-İngilizce konuşabilme durumunuz ile ilgili, eğitmenlerden alacağınız geri bildirimler.

Bu harika özelliklerle birlikte, siz de İngilizceyi kısa sürede konuşabilirsiniz. Unutmayın ki, sınav dereceniz ya da kelime-dil bilgisi bilginiz ne ölçüde ciddi olursa olsun, eğer İngilizceyi gerektiği bir durumda konuşamıyorsanız, siz aslında İngilizceyi bilmiyorsunuz demektir!

İngilizce Özel Ders Fiyatları son güncelleyen: Eylül 22nd, 2018nihat

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.