İngilizce Özel Ders Öğretmeni Arıyorum!


Eminiz, birçok kişinin düşündüğü, aklından geçen bir konudur İngilizce için “özel ders” almak. Buna mukabil, İngilizce özel ders öğretmeni arıyorum diye de sıkça çevrenize bahsetmiş olmanız muhtemel. Peki İngilizcede özel ders öğretmeni ararken nelere dikkat etmelisiniz, özel derslerin İngilizce öğreniminde faydası ne ölçüde, hiç merak ettiniz mi?

İngilizce özel ders öğretmeni arıyorum diyenler…

İlk olarak özel dersin, gerçekten nitelikli ve bu konuda da bir arka planı olan eğitmenler tarafından verilmesi şart. Duraklarda ya da şehrin çeşitli noktalarında, “x tl” karşılığında İngilizce özel ders verilir şeklinde ilanlar eminiz karşınıza çıkmıştır. Ancak İngilizce öğrenmek sanıldığı kadar basit olmadığı gibi, özel İngilizce dersini de herkes veremez. Orta düzey bir İngilizce sahibi bir öğrenci, özel ders verebilir, uygun bütçeli de olabilir. Ancak gerçek anlamda İngilizce seviyenizi yükseltemezse, bu sizin için hem nakit hem de zaman kaybı olmaz mı?

İngilizce için özel ders almanın modern yolu!

Eğitim konusunda, online platformların sunduğu yenilikler son derece etkili hale geldi. Artık özel dersin bambaşka bir modeli var. İngilizce özel ders öğretmeni arıyorum diyenler için, daha önce duymadığınız bir yöntemden bahsetmek istiyoruz: Online İngilizce ile, Skype üzerinden ABD’deki eğitmenlerle İngilizceyi konuşarak öğrenmek!

Konuşarak öğrenenler, rahatını bozmadan esnek çalışma programları ile başardı!

Konuşarak öğrenme modeli, İngilizcenin deneyim ile kazanılabilecek bir yetenek olması mantığı üzerinden çalışıyor. Şöyle ki, gramer ve kelime bilginiz bir ölçüde olsa dahi konuşmadığınız ve pratik yapmadığınız taktirde, birisi ile İngilizce konuşamadığınız durumda aslında siz “İngilizceyi bilmemiş” oluyorsunuz. Size İngilizce konuşabilme özgüvenini kazandıracak bu harika programda günde 10, 20 ya da 30 dakika ayırarak, Skype gibi programlar üzerinden rahatlıkla İngilizce konuşabilirsiniz.

İster iş yerinde, ister okulda, ister tatilde… Her neredeyseniz!

-Her seviye için, günlük pratik

-ABD’de yaşayan, anadili İngilizce olan eğitmen ile konuşma avantajı

-Pratiklerin sonunda, eğitmenlerden sizi geliştirecek geri bildirimler

-Hepsinden de önemlisi, bu sistemi denemek tamamen ücretsiz!

Merak ediyorsanız, anasayfamıza giderek formu doldurabilirsiniz! Türkiye’de 40 bine yakın kişi, Konusarakogren ile İngilizcesini geliştirdi ve hem eğitimi hem de kariyeri anlamında avantaj sağladı!

Son Yazılar