İngilizce Özel Ders Yabancı Hocadan Nasıl Alınır?


Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

İngilizce özel ders yabancı hocadan alındığı taktirde, ciddi bir ayrıcalıktır ve İngilizceyi sürekli olarak kullanmaktan ötürü, ciddi bir ilerleme kat edebilirsiniz. Peki yabancı hocadan İngilizce özel ders almak istiyorsanız, nasıl hareket etmeniz gerekli? İşte İngilizce öğrenme konusunda binlerce insanın tercih ettiği, ortaya çıkardığı sonuçlar ile İngilizceyi B1 ve üstü, yani advanced seviyesine kadar çıkartabilen İngilizce konuşma pratiklerinden sizlere bahsedelim.

Yabancı hocadan İngilizce ders almak

İngilizce dersini bir yerli hocadan almanın çeşitli dezavantajları vardır. Bunlar içinde en önemlisi, size bir hoca kelime konusunda ya da gramer konusunda ne katarsa katsın, İngilizce konuşma pratiği anlamında, bri yabancı hocada sağlayacağınız verimi asla alamayacak olmanızdır. Yabancı hocadan ders almanın avantajlarını, yurt dışına İngilizce eğitimine gitmiş kişilerde görebilirsiniz.

Yurt dışında dil eğitimine gidenler, hem hocalar ile hem de halkla doğrudan İngilizce konuşma avantajı taşıdığı için, İngilizce telafuz bilgileri gelişir.

Dili doğrudan deneyimlemenin artısı olarak, kendilerinde yabancı dil konuşabilme özgüveni oluşmaktadır.

Hata da yapılsa, İngilizce kelimeler konusunda bir eksiklik ya da benzeri bir dil yoksunluğu içinde de kalsalar, o an İngilizce düşünebilme zorunlu olduğu için, kendilerini geliştirmekteler.

Yurt dışına gidemeyenler İngilizce özel ders yabancı hocadan nasıl alınır?

Bazılarımızın okulu, bazılarımızın işi, bazılarımızın ise maddi durumu, yurt dışında dil okullarına gitmek için bize uygun şartları sunmuyor. Haliyle yapmamız gereken, Türkiye’den aynı kalitede, aynı normlarda bir eğitim almak. İngilizceyi konuşturarak öğreten, yenilikçi bir metot olan Konuşarak Öğren ile, son dönemde birçok kişi İngilizce seviyesini ciddi anlamda ilerletti!

Sayıları 35 bini geçkin konuşarak öğren öğrencisi, her gün ABD’deki eğitmenlerle Skype üzerinden, günlük 10 dakika gibi kısa süreler ile görüşerek, telafuz tekrarı ve dil pratiği yaptı, ve bu da İngilizce bilgisine diğer birçok eğitim modelinden daha etkili yansımaktadır!

Konuşarak Öğren sisteminin artıları

Her seviyeden katılımcı için katkı sağlayacak bir yapıdır

Her gün yapılan pratikler sayesinde, günlük rutinlerinizden biri İngilizce haline gelir,

Sistemi denemesi ücretsizdir, denemek için www.konusarakogren.com adresine tıklamak yeterlidir.

Eğitmenlerle yaptığınız görüşmelerdeki hatalarınız, size raporlanır ve kendinizi geliştirmeniz sağlanır.

İngilizce olmadan, birçok alanda dezavantajlısınız! Bunu artıya çevirmek için, hemen harekete geçin!

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Son Yazılar

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders!

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.