İngilizce Özel Ders İnternetten Çok Kolay!


İnternet Üzerinden İngilizce Öğrenmek

Evrensel bir dil olan İngilizcenin günlük yaşamda özellikle iş hayatında ne derece fark yarattığı bilinen bir gerçektir. Artık mağaza levhalarından lokanta menülerine, tanıtım yazılarından reklam sloganlarına kadar her yerde İngilizce kelime ve cümlelere rastlıyoruz. Hele ki iş yaşamı dil bilenle bilmeyeni ayıran acımasız bir ortamdır. Akıcı İngilizce bilen personel başvurularında ne kadar tecrübeli olduğunuza bakılmaz bile. İngilizceyi dediğiniz kadar iyi konuşuyor musunuz o test edilir. Dil testini geçtiyseniz gerisi kolaydır. Hatta yetiştirilmek üzere alınıp çok iyi pozisyonlardan bile işe başlayabilirsiniz.

İngilizceyi nasıl öğreneceğim?

Öncelikle teknolojiden faydalanacaksınız. Öyle klasik kurslara giderek akıcı İngilizce öğrenilmiyor maalesef. İnternet çağında yaşıyoruz, aradığımız her şey elimizin altında ve bir tık ötede. Her şeyi önce internette araştırıyor, mağazalara bile gitmeden kalite ve fiyat araştırması yapıyoruz. Bu anlamda İngilizce özel ders seçenekleri iyi bir fikir, ancak birebir derslerde saatlik fiyatlar ciddi anlamda yüksek. Bu da, uygun fiyatlı İngilizce özel ders araştırmasına sevk ediyor.

Bu araştırmayı dil eğitiminde de yaptığımızda karşımıza en iyi İngilizce eğitimi olarak online İngilizce çıkıyor. Baktığınız zaman çok mantıklı bir seçim. Neden mi?

Örnek olarak, Konuşarak Öğren online özel ders sisteminin avantajlarından bahsedelim;

Öncelikle öğretmeniniz bir yabancı, üstelik ana dili İngilizce olan biri

Ders saatleri tam keyfinizin istediği zamanlarda

Konuşma odaklı bir eğitim olarak “anlıyorum ama konuşamıyorum” gibi bir derdiniz olmayacak

Ev ortamında yani en rahat ettiğiniz ortamda özel İngilizce dersi alacaksınız

Bir günün tüm aktivitelerinden kalan zamanınızda eğitim alacağınızdan kaçışınız yok

Garantili bir eğitim olarak yani İngilizce konuşmak artık hayal değil.

İngilizce öğrenmek hayal olsaydı kimse öğrenemezdi: İngilizce özel ders alın!

Online İngilizce eğitimi alarak akışı bir İngilizce konuşma yeteneği kazanan insanların sayısı milyonları geçti. Bunu başaranlar ne çok zeki ne de çok zengin ya da akıllı insanlar. Öyle sizin bizim gibi normal zekaya sahipler. Sadece doğru İngilizce eğitim yöntemini seçtiler ve hayal gibi görünen İngilizce konuşma becerisini kısa sürede kazandılar. Hem de günde sadece 10-20 veya 30’ar dakikalık çevrimiçi derslerle…

İngilizce özel ders neden önemli?

konusarakogren

Bir yabancı dil ana dili o dili olan bir öğretmenden öğrenilir. Sonradan İngilizce öğrenmiş bir eğitmenle aslında dil kullanımı bakımından sizinle arasında bir fark yoktur. Ama ana dili İngilizce olan bir öğretmenden İngiliz kültürü bakımından öğreneceğiniz çok şey vardır. Günlük konuşma incelikleri, mecazi ifadeler, gramerin en doğru ve en pratik kullanımı gibi. Online İngilizce eğitimi alarak hayallerine kavuşan binlerce insanın söylediği bir başka şey ise online İngilizcenin son derece keyifli olduğudur.

Klasik kurslara gidip gelirken yollarda harcadığınız saatleri ve döktüğünüz parayı düşündüğünüzde online İngilizce zamandan ve paradan da tasarruf ettirmektedir!

Son Yazılar