Herbert Bayard Swope Sözleri


Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Herbert Bayard Swope ingilizce sözleri arasında en popüler ve anlamlı olan sözleri sizler için derledik ve Türkçe’ye çevirdik. Herbert Bayard Swope sözlerini ve Türkçe anlamlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

  • “I can’t give you a sure-fire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time.”

“Size başarı için kesin bir formül veremem, ama başarısızlık için bir formül verebilirim: herkesi her zaman memnun etmeye çalışın.”

  • “I can’t give you a surefire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time. —HERBERT BAYARD SWOPE, American editor and journalist; first recipient of the Pulitzer Prize”

“Size başarı için kesin bir formül veremem, ancak başarısızlık için bir formül verebilirim: herkesi her zaman memnun etmeye çalışın. —HERBERT BAYARD SWOPE, Amerikalı editör ve gazeteci; Pulitzer Ödülünün ilk alıcısı ”

  • “I can’t give you a surefire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time. —HERBERT BAYARD SWOPE, American editor and journalist; first recipient of the Pulitzer Prize Everything popular is wrong.

“Size başarı için kesin bir formül veremem, ancak başarısızlık için bir formül verebilirim: herkesi her zaman memnun etmeye çalışın. —HERBERT BAYARD SWOPE, Amerikalı editör ve gazeteci; Pulitzer Ödülünün ilk alıcısı Popüler olan her şey yanlış.

  • “I can’t give you a surefire formula for success, but I can give you a formula for failure: try to please everybody all the time.”

“Size başarı için kesin bir formül veremem, ama başarısızlık için bir formül verebilirim: herkesi her zaman memnun etmeye çalışın.”

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.