Stephen Chbosky Sözleri


Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Stephen Chbosky ingilizce sözleri arasında en popüler ve anlamlı olan sözleri sizler için derledik ve Türkçe’ye çevirdik. Stephen Chbosky sözlerini ve Türkçe anlamlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

  • “We accept the love we think we deserve.” “Layık olduğumuzu sandığımız sevgiyi kabul ediyoruz.”
  • “I would die for you. But I won’t live for you.” “Ben senin için ölürüm. Ama senin için yaşamayacağım. ”
  • “Things change. And friends leave. Life doesn’t stop for anybody.” “Her şey değişir. Ve arkadaşlar ayrılıyor. Hayat kimse için durmaz. ”
  • “So, this is my life. And I want you to know that I am both happy and sad and I’m still trying to figure out how that could be.” “Yani, bu benim hayatım. Ve hem mutlu hem de üzgün olduğumu bilmenizi istiyorum ve hala bunun nasıl olabileceğini anlamaya çalışıyorum. ”
  • “Things change. And friends leave. Life doesn’t stop for anybody.” “Her şey değişir. Ve arkadaşlar ayrılıyor. Hayat kimse için durmaz. ”
  • “And in that moment, I swear we were infinite.” “Ve o anda yemin ederim biz sonsuzduk.”
  • “There’s nothing like deep breaths after laughing that hard. Nothing in the world like a sore stomach for the right reasons.” “O kadar güldükten sonra derin nefesler gibi bir şey yok. Doğru nedenlerden dolayı dünyada hiçbir şey ağrılı bir mide gibi değil. ”
  • “I would die for you. But I won’t live for you.” “Ben senin için ölürüm. Ama senin için yaşamayacağım. ”
  • “I think that if I ever have kids, and they are upset, I won’t tell them that people are starving in China or anything like that because it wouldn’t change the fact that they were upset. And even if somebody else has it much worse, that doesn’t really change the fact that you have what you have.” “Çocuklarım varsa ve üzülürlerse, insanların Çin’de açlık çektiğini veya bunun gibi bir şey olduğunu söylemeyeceğim, çünkü üzüldükleri gerçeğini değiştirmez. Ve bir başkası daha da kötüye sahip olsa bile, sahip olduğunuz şeyi gerçekten değiştirmez. ”
  • “I am very interested and fascinated how everyone loves each other, but no one really likes each other.” “Herkesin birbirini nasıl sevdiğiyle çok ilgileniyorum ve büyülüyorum ama kimse birbirinden gerçekten hoşlanmıyor.”
Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.