Tom Bodett Sözleri


Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Tom Bodett ingilizce sözleri arasında en popüler ve anlamlı olan sözleri sizler için derledik ve Türkçe’ye çevirdik. Tom Bodett sözlerini ve Türkçe anlamlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

 

“They say a person needs just three things to be truly happy in this world: someone to love, something to do, and something to hope for.”

“Bir insanın bu dünyada gerçekten mutlu olması için sadece üç şeye ihtiyacı olduğunu söylüyorlar: sevecek biri, yapılacak bir şey ve umut edilecek bir şey.”

 

“The grand essentials to happiness in this life are something to do, something to love, and something to hope for.”

“Bu hayatta mutluluğun en büyük temelleri yapılacak bir şey, sevilecek bir şey ve umut edilecek bir şey.”

 

“The difference between school and life? In school, you’re taught a lesson and then given a test. In life, you’re given a test that teaches you a lesson.”

“Okul ve yaşam arasındaki fark? Okulda, bir ders verdikten sonra bir test yaptınız. Hayatta size bir ders veren bir test verilir. ”

 

“The difference between an optimist and a pessimist? An optimist laughs to forget but a pessimist forgets to laugh.”

“İyimser ve kötümser arasındaki fark nedir? İyimser unutmak için güler ama kötümser gülmeyi unutur. ”

 

“They say a person needs just three things to be truly happy in this world; someone to love, something to do and something to hope for.”

“Bir insanın bu dünyada gerçekten mutlu olabilmesi için sadece üç şeye ihtiyacı olduğunu söylüyorlar; sevecek biri, yapacak bir şey ve umut edilecek bir şey. ”

 

“They say a person needs just three things to be truly happy in this world: someone to love, something to do, and something to hope for. —Tom Bodett”

“Bir insanın bu dünyada gerçekten mutlu olması için sadece üç şeye ihtiyacı olduğunu söylüyorlar: sevecek biri, yapılacak bir şey ve umut edilecek bir şey. —Tom Bodett ”

 

“Fanny had little or no self-esteem on her best days, and courage was another commodity she had precious little experience with. She dropped to her knees and prayed with all her heart for both. It was clear to her that divine intervention was the only way she would be able to rejoin that insufferable Argus Winslow and the dreadful waitress.”

“Fanny’nin en iyi günlerinde çok az özsaygısı vardı ya da hiç saygısı yoktu ve cesaret, değerli küçük tecrübesi olan başka bir maldı. Dizlerinin üstüne düştü ve her ikisi için de tüm kalbi ile dua etti. İlahi müdahalenin, bu yetersiz Argus Winslow ve korkunç garsona tekrar katılabilmesinin tek yolu olduğu açıktı. ”

 

“Day 38: They say a person needs just three things to be truly happy in this world: someone to love, something to do, and something to hope for. ~ Tom Bodett”

“Gün 38: Bir insanın bu dünyada gerçekten mutlu olabilmesi için sadece üç şeye ihtiyacı olduğunu söylüyorlar: sevecek biri, yapılacak bir şey ve umut edilecek bir şey. ~ Tom Bodett ”

 

“They say a person needs just three things to be truly happy in this world: someone to love, something to do, and something to hope for. —Tom Bodett”

“Bir insanın bu dünyada gerçekten mutlu olması için sadece üç şeye ihtiyacı olduğunu söylüyorlar: sevecek biri, yapılacak bir şey ve umut edilecek bir şey. —Tom Bodett ”

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.