William W. Purkey Sözleri


Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

William W. Purkey ingilizce sözleri arasında en popüler ve anlamlı olan sözleri sizler için derledik ve Türkçe’ye çevirdik. William W. Purkey sözlerini ve Türkçe anlamlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

“You’ve gotta dance like there’s nobody watching, Love like you’ll never be hurt, Sing like there’s nobody listening, And live like it’s heaven on earth.”

“ Kimse izlemiyormuş gibi dans etmelisin, Asla zarar görmeyecekmiş gibi sev, Kimse dinlemiyormuş gibi söyle, Ve yeryüzündeki cennet gibi yaşa. ”

“Balla come se nessuno stesse guardando, ama come se nessuno ti avesse mai ferito, canta come se nessuno stesse ascoltando, vivi come se il paradiso fosse sulla terra.”

“Balla gel se nessuno stesse guardando, ama gel se nessuno ti avesse mai ferito, canta come se nessuno stesse ascoltando, vivi gel se paradiso fosse sulla terra. ”

“Human potential, though not always apparent, is there waiting to be discovered and invited forth.”

“İnsan potansiyeli, her zaman belli olmasa da, keşfedilmeyi ve davet edilmeyi bekliyor.”

“A Student is the most important person ever in this school…in person, on the telephone, or by mail. A Student is not dependent on us…we are dependent on the Student. A Student is not an interruption of our work..the Studenti s the purpose of it. We are not doing a favor by serving the Student…the Student is doing us a favor by giving us the opportunity to do so. A Student is a person who brings us his or her desire to learn. It is our job to handle each Student in a manner which is beneficial to the Student and ourselves.”

“Öğrenci bu okuldaki en önemli kişidir … şahsen, telefonda ya da posta ile. Bir Öğrenci bize bağımlı değildir … biz Öğrenci’ye bağımlıyız. Öğrenci, çalışmamızın bir kesintisi değildir … bunun amacı Studenti’dir. Öğrenciye hizmet ederek bir iyilik yapmıyoruz … Öğrenci bize bunu yapma fırsatı vererek bir iyilik yapıyor. Öğrenci bize öğrenme arzusunu getiren kişidir. Her öğrenciyi, öğrenciye ve kendimize faydalı olacak şekilde ele almak bizim görevimizdir. ”

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.