İngilizceyi Kısa Yoldan Öğrenmek


Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

İngilizceyi en hızlı şekilde öğrenmenin yolunu araştıranlar şimdiye dek İngilizce konuşmayı bir türlü başaramamış ve denediği çalışma yöntemlerinden verim alamamış kişiler olarak İngilizce eğitiminde çok zaman kaybedenlerdir. Bu nedenle kısa yoldan İngilizce öğrenmek için nasıl çalışmak ve nerden eğitim almak gerektiğini araştırılar. Bugünkü yazımızda İngilizceyi kısa yoldan öğrenmek için sizlere yol gösteriyoruz.

Kısa yoldan İngilizce öğrenmek mümkün mü?

İngilizce öğrenmek için çok zaman kaybettiğinizi ve bu nedenle bir an önce İngilizce öğrenmek isteğinizi anlayabiliyoruz. Verimli ve emin adımlarla İngilizce öğrenerek birkaç ayda İngilizce konuşmaya başlayabilirsiniz. Ama 15 gün 1 ay gibi kısa bir sürede İngilizce öğrenmek mümkün değildir. Bu kadar kısa sürede İngilizce öğreteceğini vaat edenlere de inanmayın deriz. Çünkü İngilizce öğrenmek bir süreçtir.

İngilizce öğrenmeyi nasıl hızlandırabilirim?

İngilizce öğrenmede hızlı ilerlemek dinleyerek ve İngilizce konuşarak mümkündür. Çünkü listening ve speaking İngilizce öğrenmenin temelidir. O zaman sınav sistemli bir İngilizce eğitimi değil dinleme ve konuşma aktivitelerinin yoğun olduğu bir eğitimle İngilizce çalışmaya başlamak gerekir. İngilizce öğrenmeye ister yeni başlayın ister daha önce farklı eğitimler almış olun, online İngilizce kişiye özel bir dil eğitimi olarak hızla İngilizce öğreneceğiniz bir sistemdir. Bire bir İngilizce eğitimi olarak seviyeniz belirlendikten sonra dersler başlamakta, canlı sınıflarda ana dili İngilizce olan eğitmenlerle çalışılmaktadır.

En hızlı İngilizce eğitimi

Hız derken aslında her bir dersin verimli geçtiği ve İngilizce konuşma bakımından mutlaka birçok şeyin öğrenildiği bir dersten bahsediyoruz. Çünkü yazımızın başında da dediğimiz gibi bu bir süreçtir. Öyle kısa bir sürede hemen gerçekleşecek bir şey değildir. Önemli olan saatlerce alınan derslerden bir şey alamadan çıkmak değil, 10-20 veya 30 dakikada çok şey öğrenmektir. Hem bu şekilde yorucu bir ders yapılmadığı gibi eğlenerek İngilizce öğreniliyor. Bu eğitim sisteminin adı da online İngilizce.

Hızlı İngilizce öğrenirken siz de bir şeyler yapın

Mesela alt yazısız film izleyin. Chat arkadaşı edinerek konuşma pratiği yapmak için her fırsatı değerlendirin. Bol-bol kitap okuyun ve dinleme egzersizleri yapın. İngilizce kelime oyunları oynayın ve bulmacalar çözün. Yani sürece siz de bir şeyler yaparak katkıda bulunun…

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Son Yazılar

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders!

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.