İngilizceyi Yaşayarak Öğrenme İçin En Kolay Yol


Bedava İngilizce Öğrenmek Mümkün mü?

İngilizce öğrenmek isteyenler için sürekli vurgulanan bir cümle vardır. “İngilizceyi yaşayarak öğrenme”.

İngilizceyi yaşayarak öğrenmek den demek, nasıl yaşayarak İngilizce öğrenilir, bu yazımızda bunu inceleyeceğiz.

İngilizce yaşayan bir dildir

İngilizcenin kendisi zaten yaşayan bir dildir. Yani konuşulduğu sürece var olan ve kullanıldığı sürece canlılığını koruyan. Ne kadar çok kelime bilseniz ve ne kadar iyi gramer bilgisine sahip olsanız da İngilizceyi yaşatmazsanız yani konuşmazsanız İngilizce bilenlerden sayılmıyorsunuz. Çünkü bir iletişim aracı olan İngilizce konuşulduğu sürece varlığını ispatlıyor. İngilizceyi yaşayarak öğrenmek demek de tam olarak bu demek. Öğrendiklerinizi pratiğe dökmek ve sürekli İngilizce konuşturan bir eğitimle İngilizce öğrenmek İngilizceyi yaşayarak öğrenmenizi sağlar.

İngilizceyi yaşayarak öğreten online İngilizce

Soru cevap ve konuşma dinleme şeklinde geçen canlı İngilizce derslerinde en verimli ve en hızlı İngilizce öğrenme gerçekleşmekte, yaşayarak İngilizce öğrenilmektedir. Çünkü bire bir görüşmelerle karşılıklı sohbetlerle en doğru kaynaktan dil eğitiminin alındığı bir ortam olan online İngilizce canlı bir ortamdır. Öğrenci anlamadığı ya da merak ettiği şeyleri ana dili İngilizce olan Amerikalı öğretmenine sorabilir, yanlış telaffuz ettiği kelimeler için hemen düzeltme alarak kendini daha hızlı geliştirebilir. Web sitesine girdiği andan itibaren İngilizcenin yaşamaya başladığı bir platformda en doğru ve en hızlı İngilizceyi öğrenebilir.

İngilizceyi yaşayarak öğrenmek ne demek?

İngilizceyi kullanmak, klasik ders gibi değil canlı canlı karşılıklı konuşarak öğrenmek demektir. İngilizceyi İngilizce eğitimi alarak yani Türkçe konuşmadan öğrenmek demektir. Çevrim içi bir eğitimle öğretmeninizle ders süresince karşılıklı İngilizce konuşmak demektir. Yani İngilizceyi her şeyi ile yaşatmak demektir. Sadece dinlemekle, ezberlemekle ve yazmakla İngilizce öğrenilmiyor. Dilinizden İngilizce cümleler dökülmeli, öğrendiğiniz kelimeler bir araya gelerek anlamlı cümlelere dönüşmelidir.

Türkiye’de İngilizceyi yaşayarak öğrenme? Evet, mümkün.

Online İngilizce karşılıklı İngilizcenin yaşatıldığı bir eğitim ortamıdır. Video izlemek, ya da film izlemek gibi değildir. Sahnede sizin ve öğretmeninizin olduğu canlı bir platformdur. Birkaç ayda İngilizce konuşturan ve en etkili öğrenme yöntemleri ile öğrencileri İngilizce konuşturma odaklı olan online İngilizce, emeklerin ve harcanan paranın boşa gitmediği, kat be kat geri döndüğü bir eğitim şeklidir.

Bilgi almak için tıklayın.

Son Yazılar