İnternetten İngilizce Öğrenmek İstiyorum


Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

İngilizce öğrenmek… Henüz gençlik çağındaki öğrencilerden, meslekte onlarca yılını doldurmuş profesyonellere kadar herkesin isteği. Peki İngilizce öğrenmek, İngilizce öğrendiğimizi rahat bir şekilde göstermek, İngilizce konuşabilmek neden zor?

Bunun başlıca nedenlerine gelelim:

  • Türkiye’de İngilizce eğitimi, ne yazık ki istenen düzeyde değildir.
  • İngilizce eğitiminde, ezberci bir sistem ön plandadır.
  • İngilizceyi kullanabileceğimiz alanlar sınırlıdır, deneyimleme şansımız neredeyse yoktur.

Bu üç ana nedenden dolayı, muhtemelen sizin de İngilizce düzeyiniz, eğer ek bir katkı yoksa ortalamanın çok üzerinde değildir…

İngilizce öğrenmede yeni nesil bir çözüm: Online İngilizce

İnternetten İngilizce öğrenmek istiyorum diyenler, bu artık ütopik bir istek değil. İnterneti kullanarak ciddi bir İngilizce bilgi birikimine kavuşabilirsiniz. İngilizce konusunda internette edinebileceğiniz birkaç avantajı sıralamak gerekirse;

  • İnternetten İngilizce kelime testleri ile kelime bilginizi sınayabilirsiniz
  • Mobil uygulamalar sayesinde kelime bilginizi geliştirebilirsiniz.
  • İnternetten yayın yapan, İngilizce konuşan kişileri takip ederek dile yatkınlığınızı arttırabilirsiniz.
  • Netflix gibi platformları takip ederek, alt yazılı İngilizce diziler izleyebilirsiniz.
  • Sosyal ağlar aracılığı ile insanlarla sohbet ederek İngilizceyi kullanabilirsiniz.
  • Ancak bitmedi, en önemlisi artık internet üzerinden alabileceğiniz online bir İngilizce kursu ile, kendinizi ciddi anlamda geliştirebilir, İngilizce öğrenebilirsiniz. Şimdi bunun detaylarına gelelim!

İnternetten İngilizce öğreten model: Konuşarak Öğren!

Türkiye’de uzun bir süredir, anadili İngilizce olan ABD’li eğitmenler ile konuşarak İngilizce öğrenme hizmeti sunan Konuşarak Öğren ile birlikte, on binlerce kişi İngilizce seviyesini ciddi anlamda ilerletti, İngilizceyi öğrendi! Peki bu nasıl oldu ve faydaları nelerdir?

konusarakogren

İnternetten İngilizce öğrenmek istiyorum diyenler, isterseniz çalışan biri olun, isterseniz öğrenci, hiç fark etmiyor! Günde on dakika, yirmi dakika ayırmak sureti ile İngilizcenizi ciddi anlamda ilerletebilirsiniz. Kendinize göre seçeceğiniz paketler ile, ABD’li eğitmenlerle her konuda konuşarak, giriş, orta ve ileri düzey İngilizce seviyesine sahip de olsanız, çok rahat ve keyifli şekilde İngilizcenizi geliştirmiş olacaksınız.

Konuşarak Öğren’in, Skype üzerinden konuşarak İngilizce öğrenme teklifini mutlaka değerlendirin! Eğer bu nasıl olacak diye düşünüyorsanız, daha önce bu hizmeti almış binlerce memnun öğrencinin yorumlarını okuyabilir, ücretsiz şekilde deneyebilirsiniz.

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Son Yazılar

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders!

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.