iPhone İngilizce Öğrenme Uygulaması: Wordly


iPhone İngilizce Öğrenme Uygulaması: Wordly

Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

İngilizce öğrenmek herkes için bir artı. Bir öğrenci de olsanız, bir profesyonel yönetici de… Yeni mezun olup hayata atılan bir genç de olsanız, orta yaşlı birisi de. Ve hiçbir şey için geç değildir. İngilizce öğrenmek için o kadar yöntem, o kadar seçenek var ki… Şimdi bu seçeneklerden bazılarından bahsedelim.

Uzun bir süredir blogumuzda, İngilizce eğitim uzmanlarının önerdiği bir metot olan konuşarak öğrenme metodu ile ilgili paylaşımlar yaptık, aynı zamanda İngilizce öğrenenlerin, İngilizce ile yaşayanların hoşuna gidecek içerikler de sunduk. Bu defa akıllı telefonlardan İngilizce kelime nasıl öğrenilir sorusuna yanıt bulacağız. iOS işletim sistemi kullananlar, yani iPhone kullanıcıları için iPhone İngilizce öğrenme uygulaması Wordly’den bahsedelim…

iPhone İngilizce öğrenme uygulaması Wordly

iPhone İngilizce Öğrenme Uygulaması: Wordly

Wordly, en önemli özelliği çok pratik bir şekilde İngilizce kelimeleri, ezber bir yöntem sunmadan sizlere öğretmesi. Bu noktada Wordly, her farklı seviye için hazırlamış olduğu kelime örnekleri ile sizlere İngilizce öğrenme konusunda iyi bir deneyim sunuyor. Wordly’nin özelliklerine gelmemiz gerekirse,

-Günün belli aralıklarında mobil bildirim gönderilmektedir. Bu sayede her nerede olursanız olun, bildirim ekranınıza düştüğü için iPhone’ununuzdan kelime öğrenmiş olacaksınız.

-Ezber bir metot olmadığı gibi, aksine son derece öğrenmeye ve tekrara yönelik bir konsept içerir.

-Her kelime ile birlikte bu kelimelerin okunuşu ve örnek bir cümle içi kullanımı da sunulmaktadır.

-Wordly uygulamasında zorluğu siz seçebiliyorsunuz. Başlangıç, orta ve ileri düzey seçenekleri ile kendinize uygun kelime grupları öğrenir, sonuç odaklı ilerlersiniz.

-Sizi kelimeye ve bildirime boğmadan, her gün bir kelime konsepti ile yola çıkılmıştır. Wordly uygulamasının diğer bir özelliği ise herkese açık ve tamamen ücretsiz olması…

Peki Wordly uygulamasını nasıl indirebilirsiniz?

iPhone İngilizce öğrenme uygulaması seçenekleri içinde en iyilerden birisi olan Wordly, App Store’da yer alıyor. Wordly’i indirmek için, aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Uygulama tamamen ücretsizdir ve şu an Türkiye’de binlerce kişi tarafından kullanılmakta… Olumlu yorumlar ile, her gün birçok kişiye yeni kelimeler öğreten bu uygulamadan siz de mahrum kalmayın!

Wordly – ingilizce kelime öğren

Daha detaylı bilgi almak için İngilizce Öğrenme Programı yazımıza da göz atın

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Son Yazılar

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.