İyi Bir İngilizceye Sahip Olan İnsanların Önemli Avantajları


İngiliz Gibi İngilizce Konuşmak: Pratik Telafuz Yolları

İngilizceyi mükemmel seviyede konuşanların veya diğer bir ifade ile “Advanced” seviyesinde olanların birçok durumda diğerlerine göre farkı hemen hissedilir. İngilizce bilmenin ne derece önemli olduğu iş yaşamında ve eğitimde çok daha iyi hissedilmektedir. Bu bakımdan İngilizce bilenler hele ki mükemmel seviyede on numara İngilizce konuşanlar farklarını her zaman ve her durumda ortaya koyarlar. Çevremizde üniversite mezunu olup İngilizce bilmediği için işe kabul edilmeyen ve kariyer yaşamında İngilizcesi olmadığı için büyük fırsatlar kaçıran birçok insan görüyoruz. Artık online İngilizce eğitimlerle Advanced seviyesine çıkmak ve akıcı bir İngilizce bilgisine sahip olmak oldukça kısa sürede gerçekleşmektedir.

Mükemmel İngilizce konuşanların bildikleri en iyi şeyler

İngilizce yayınları Türkçeye çevirmek gibi bir dertleri yoktur

Buldukları İngilizce makaleleri hemen okuyup tercüme ederler. Makaleyi çevirmeye çalışmak için herhangi bir kaynağa ihtiyaçları yoktur. Üstelik çeviri için güvenilir bir kaynak bulmak ta zordur. On numara İngilizce konuşanlar böyle bir stres yaşamazlar.

İngilizce maillere hemen cevap verebilirler

Mailde yazanları tercüme etmek ve doğru bir şekilde cevaplamak onlar için çocuk oyuncağıdır.

Turistlerle konuşmak ve anlaşmak son derce kolaydır

Turistlerin tüm sorularına akıcı bir şekilde cevap verirler.

Yabancı dizi ve filmleri alt yazısız izlerler

Her yabancı filmi izlemek onlar için keyiftir. Çünkü alt yazı takip etme gibi bir dertleri yoktur.

Yurt dışı seyahatlerinde iletişim sorunu yaşamazlar

Hatta şirket tarafından İngilizceleri ileri seviyede olduğu için yurt dışına gönderilenler arasında ilk sırada yer alırlar.

İngilizce şarkılara keyifle eşlik ederler: İngilizce şarkıları anlamak ve söylemek onlar için çok kolaydır.

Alışverişlerde İngilizce metinleri rahat okurlar

İster yiyecek-içecek ister kıyafet veya bir cihaz olsun, her çeşit İngilizce metni okur ve öyle alışveriş yaparlar. Kullanma talimatlarını okuyup anlamak onlar için oldukça basittir.

İngilizce mülakatlarda şaşkınlık yaratırlar

İş görüşmelerine İngilizce devam edilmesi onları hiçbir zaman strese sokmaz. Hatta akıcı İngilizceleri ile karşılarındakini bile şaşırtırlar.

Çocukları çok şanslıdır

Evde on numara İngilizce bilen birinin bulunması o evde büyüyen çocuklar için bulunmaz bir nimettir. Çocuklarına küçüklükten itibaren İngilizce öğreterek aşinalık kazandırırlar.

Son Yazılar