Jenny O’Connell Sözleri


Jenny O’Connell ingilizce sözleri arasında en popüler ve anlamlı olan sözleri sizler için derledik ve Türkçe’ye çevirdik. Jenny O’Connell sözlerini ve Türkçe anlamlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

  • “[H]iding how you really feel and trying to make everyone happy doesn’t make you nice, it just makes you a liar.”

“[H] gerçekte nasıl hissettiğini söylemek ve herkesi mutlu etmeye çalışmak seni güzelleştirmiyor, sadece seni yalancı yapıyor.”

  • “Sometimes change was good. Sometimes it was even exactly what you needed.”

“Bazen değişim iyiydi. Bazen tam da ihtiyacınız olan şeydi. ”

  • “I guess relationships are just funny like that. It’s impossible to figure out why some work out and others don’t. Why someone can be so imperfect and still be the perfect person for you. Maybe, in the end, it’s not about changing the person you care about. Maybe it’s about learning what you can live with. Or maybe it’s really about learning what you can’t live without.”

“Sanırım ilişkiler böyle komik. Bazılarının neden işe yaradığını ve bazılarının neden işe yaramadığını anlamak imkansızdır. Birisi neden bu kadar kusurlu olabilir ve hala sizin için mükemmel bir insan olabilir. Belki de sonunda, önem verdiğiniz kişiyi değiştirmekle ilgili değildir. Belki de neyle yaşayabileceğinizi öğrenmekle ilgilidir. Ya da belki de gerçekten onsuz yaşayamayacağınızı öğrenmekle ilgilidir. ”

  • “maybe it’s not about having a plan, or even a plan B. Maybe it’s about seeing where life takes you and learning to enjoy the ride.”

“Belki bir plana, hatta bir plana sahip olmakla ilgili değildir. Belki de hayatın sizi nereye götürdüğünü görmek ve yolculuğun tadını çıkarmayı öğrenmekle ilgilidir.”

  • “Do not blame my tone of voice, my lack of patience, or my bad mood on PMS. It’s not my period that’s my problem.”

“Ses tonumu, sabır eksikliğimi veya PMS’deki kötü ruh halimi suçlamayın. Benim sorunum bu benim dönemim değil. ”

  • “As ugly as the truth is, it’s even uglier when someone says out loud what you’ve been thinking to yourself.”

“Gerçek ne kadar çirkinse, birisi kendinize ne düşündüğünüzü yüksek sesle söylediğinde daha da çirkin olur.”

  • “People can have nicknames. Body parts should not.”

“İnsanların takma adları olabilir. Vücut parçaları olmamalıdır. ”

  • “Your penis will not shrivel up and die if you admit you want an umbrella instead of standing in the rain acting like a little water never hurt anyone. It’s an unbrella, not a purse.”

“Yağmurda durmak yerine küçük bir su gibi davranan bir şemsiye istediğinizi kabul ederseniz penisiniz buruşmayacak ve ölmeyecektir. Bu bir şemsiye değil, bir çanta. ”

  • “How was it possible to hate him so much and still need him so much at the same time?”

“Ondan bu kadar nefret etmek ve aynı zamanda ona bu kadar çok ihtiyaç duymak nasıl mümkün oldu?”

  • “ I wasn’t the same person I was eight months ago, and that was okay with me. Sometimes change was good. Sometimes it was even exactly what you needed.”

“Sekiz ay önce aynı kişi değildim ve bu benim için uyguntu. Bazen değişim iyiydi. Bazen tam da ihtiyacınız olan şeydi. ”

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Son Yazılar