Jodi Picoult Sözleri


Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Jodi Picoult ingilizce sözleri arasında en popüler ve anlamlı olan sözleri sizler için derledik ve Türkçe’ye çevirdik. Jodi Picoult sözlerini ve Türkçe anlamlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

  • “You don’t love someone because they’re perfect, you love them in spite of the fact that they’re not.”

“Birini sevmiyorsun çünkü mükemmeller, olmadıkları gerçeğine rağmen onları seviyorsun.”

  • “Let me tell you this: if you meet a loner, no matter what they tell you, it’s not because they enjoy solitude. It’s because they have tried to blend into the world before, and people continue to disappoint them.”

“Size şunu söyleyeyim: eğer bir yalnızlıkla tanışırsanız, size ne söyledikleri önemli değil, yalnızlıktan hoşlandıkları için değil. Çünkü daha önce dünyaya karışmaya çalıştılar ve insanlar onları hayal kırıklığına uğratmaya devam ediyor. ”

  • “Maybe who we are isn’t so much about what we do, but rather what we’re capable of when we least expect it.”

“Belki de kim olduğumuz, ne yaptığımızla ilgili değil, en azından beklediğimiz zaman neler yapabileceğimizle ilgili.

  • “If you gave someone your heart and they died, did they take it with them? Did you spend the rest of forever with a hole inside you that couldn’t be filled?”

“Birine kalbini verdiysen ve öldülerse, yanlarına aldılar mı? Sonsuza kadar geri kalanını içinde doldurulamayan bir delikle mi geçirdin? ”

  • “Once you had put the pieces back together, even though you may look intact, you were never quite the same as you’d been before the fall.”

“Parçaları bir araya getirdikten sonra, bozulmamış gibi görünse de, sonbahardan önce olduğu gibi asla aynı değildin.”

  • “If you have a sister and she dies, do you stop saying you have one? Or are you always a sister, even when the other half of the equation is gone?”

“Eğer bir kız kardeşin varsa ve ölürse, bir tane olduğunu söylemeyi bırakır mısın? Yoksa denklemin diğer yarısı gittiğinde bile her zaman kızkardeş misin? ”

  • “You know it’s never fifty-fifty in a marriage. It’s always seventy-thirty, or sixty-forty. Someone falls in love first. Someone puts someone else up on a pedestal. Someone works very hard to keep things rolling smoothly; someone else sails along for the ride.”

“Bir evlilikte asla elli elli olmadığını biliyorsun. Her zaman yetmiş otuz ya da altmış kırk. Birisi önce aşık olur. Birisi başkasını kaideye koyar. Birisi işlerin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlamak için çok çalışıyor; bir başkası yolculuğa çıkıyor. ”

  • “When you’re different, sometimes you don’t see the millions of people who accept you for what you are. All you notice is the person who doesn’t.”

“Farklı olduğunuzda, bazen sizi olduğunuz gibi kabul eden milyonlarca insanı görmezsiniz. Tüm dikkatini çekmeyen kişi. ”

  • “You don’t need water to feel like you’re drowning, do you?”

“Boğuluyormuş gibi hissetmek için suya ihtiyacın yok, değil mi?”

  • “Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.”

“İnsanların asla bakmayı düşünmediği yerlerde olağanüstü şeyler her zaman saklanıyor.”

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Son Yazılar

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders!

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.