Kelly Cutrone Sözleri


Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Kelly Cutrone ingilizce sözleri arasında en popüler ve anlamlı olan sözleri sizler için derledik ve Türkçe’ye çevirdik. Kelly Cutrone sözlerini ve Türkçe anlamlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

  • “This is an important lesson to remember when you’re having a bad day, a bad month, or a shitty year. Things will change: you won’t feel this way forever. And anyway, sometimes the hardest lessons to learn are the ones your soul needs most. I believe you can’t feel real joy unless you’ve felt heartache. You can’t have a sense of victory unless you know what it means to fail. You can’t know what it’s like to feel holy until you know what it’s like to feel really fucking evil. And you can’t be birthed again until you’ve died.”

“Bu, kötü bir gün, kötü bir ay veya boktan bir yıl geçirdiğinizde hatırlanması gereken önemli bir derstir. İşler değişecek: sonsuza dek böyle hissetmeyeceksin. Her neyse, bazen öğrenilmesi en zor dersler ruhunuzun en çok ihtiyaç duyduğu derslerdir. Kalp ağrısı hissetmedikçe gerçek neşe duyamayacağınıza inanıyorum. Başarısız olmanın ne anlama geldiğini bilmedikçe bir zafer hissine sahip olamazsınız. Gerçekten kötü hissetmenin nasıl bir şey olduğunu anlayana kadar kutsal hissetmenin nasıl bir şey olduğunu bilemezsiniz. Ve sen ölene kadar tekrar doğamazsın. ”

  • “This was when I learned that you have to give up your life as you know it to get a new one: that sometimes you need to let go of everything you’re clinging to and start over, whether because you’ve outgrown it or because it’s not working anymore, or because it was wrong for you in the first place.”

“Bu, hayatınızı yeni bir tane almak için bildiğiniz gibi bırakmanız gerektiğini öğrendiğim zamandı: bazen yapıştığınız her şeyi bırakmanız ve baştan başlamanız gerek, çünkü artık çalışmıyor ya da ilk etapta sizin için yanlış olduğu için. ”

  • “When you’re following your inner voice, doors tend to eventually open for you, even if they mostly slam at first.”

“İç sesinizi takip ettiğinizde, kapılar en başta ilk başta çarpsalar bile, sonunda size açılır.”

  • “In breaking away from the familiar and the expected, you’ll be forced and privileged to face greater challenges, learn harder lessons, and really get to know yourself.”

“Tanıdık ve beklenenden koparak, daha büyük zorluklarla yüzleşmek, daha zor dersler öğrenmek ve kendinizi gerçekten tanımak zorunda kalacaksınız.”

  • “Things will change: you won’t feel this way forever. And anyway, sometimes the hardest lessons to learn are the ones your soul needs most.”

“Her şey değişecek: sonsuza dek böyle hissetmeyeceksin. Her neyse, bazen öğrenilmesi en zor dersler ruhunuzun en çok ihtiyaç duyduğu derslerdir. ”

  • “When you’re the most happening person at the party, it’s time to leave”

“Partide en çok karşılaştığın kişi gitme vakti geldi”

  • “You find out who you are by figuring out who and what you’re not”

“Kim olduğunuzu ve kim olmadığınızı bularak kim olduğunuzu öğrenirsiniz”

  • “B*tch: a reflection of people’s lack of creativity & inability to acknowledge & embrace a powerful woman; a woman who won’t comply.”

“B * tch: insanların yaratıcılık eksikliğinin ve güçlü bir kadını kabul edip kucaklayamamalarının bir yansıması; uymayan bir kadın. ”

  • “If you cannot see yourself fairly or accurately represented in the community where you live… and nothing there makes you feel awake or alive, I suggest you start doing some research on some other communities”

“Yaşadığınız toplulukta kendinizi adil veya doğru bir şekilde temsil edemiyorsanız … ve orada hiçbir şey sizi uyanık veya canlı hissettirmezse, diğer bazı topluluklar üzerinde biraz araştırma yapmaya başlamanızı öneririm”

  • “But while my inner voice was clearly telling me I was at my core an entrepreneur, it’s inconvenient to decide at twenty-three that you can’t really work for other people.”

“Ama iç sesim açıkça çekirdeğimde bir girişimci olduğumu söylese de, yirmi üç yaşında başkaları için gerçekten çalışamayacağınıza karar vermek elverişsiz.”

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Son Yazılar

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders!

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.