Kısa Sürede İngilizce Öğrenmek Mümkün mü?


Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

 

Günlük konuşma dilimize bile girmiş olan İngilizce dünyada milyonlarca insanın konuştuğu uluslararası bir dildir. O kadar ki tüm dünya bu dili öğrenmek için daha okul yıllarından başlayan eğitim müfredatları ile vatandaşlarını İngilizce öğrenmeye teşvik etmektedir. Kariyerle ilgili yapılan sohbetlerde her lafın başı “İngilizce öğren” komutudur. Anne babalar İngilizce öğren der, öğretmenler İngilizce öğren de, işverenler İngilizce bilen adam ister, yani herkes gelecek nesillerin İngilizce öğrenmesi için sürekli telkinde bulunur. Çünkü İngilizce bilen bir insan diğer ülkelerle olan ticari ilişkilerde kilit adamlar olarak iletişimi sağlar.

Dünya ile iletişim için İngilizce

Bu iletişim sadece iş yaşamından ibaret değildir. Öncelikle kendinizi düşünerek İngilizce eğitimi almayı düşünmelisiniz. Sınırsız bir kaynak olan internette İngilizce web sitelerini, yayınları, haber ve makaleleri dizi ve filmleri takip edebilir, İngilizce kitaplar okuyabilir, yabancı kültürleri yakından inceleyebilirsiniz. İngilizce bilmenin size kazandıracağı eğitim ve kültür tecrübesi ile özgüveniniz kat be kat artacak, yabancı yayınlar sayesinde her geçen gün İngilizce bilginiz katlanacaktır. İhracat ve ithalatla uğraşan firmalar için dil bilen personel çok önemlidir. Müşterilerle yazışmaların ve görüşmelerin İngilizce yapıldığı uluslararası şirketlerde çalışmanın maddi manevi getirisi çok fazla olacaktır. Bunları bilen ebeveynler, çocuklar daha küçükken İngilizce eğitimi aldırmaya başlamakta, iş bulmanın her geçen gün zorlaştığı günümüzde, çocuklarına iyi bir gelecek hazırlamak için dil engelini ortadan kaldırmaya çalışmaktadır.

Kısa sürede İngilizce öğrenmek konusu

Kısa sürede İngilizce öğrenilebilir mi? Eğer İngilizce konusunda temeliniz sıfırsa, sıfıra yakınsa, bu gerçekten zordur. Caddelerde gördüğünüz, “1 aya İngilizce” gibi afişlerdeki markalar, genellikle gerçeği yansıtmayan, büyük vaatlerde bulunmakta. Ancak kısa vadede ciddi bir İngilizce gelişimi mümkündür. Bunun da parolası şu şekildedir:

-Gramer ve kelime konusunda kendinizi geliştirmelisiniz

-İngilizcenin pratik tarafında, konuşarak İngilizce ile ilerleyeceksiniz.

Bu metotlar ile, 1 ay içinde olmasa da, birkaç ay içinde, bir yıl içinde ciddi ilerleme kat etmeniz söz konusu.

Konuşarak İngilizce öğren

İngilizce konuşarak, konuşarak ve yine konuşarak öğrenilir. Konuşmadan bir yabancı dili öğrenmenin imkânı yoktur. İletişim konuşarak sağlandığına göre, sadece yazmak ve okumak yeterli olmayacaktır. İngilizce konuşturan ve İngilizce konuşmayı öğreten eğitim şekli ise online İngilizcedir. Klasik kurslarda öğreneceğiniz ve telaffuz edeceğiniz cümleler bir elin beş parmağını maalesef geçemiyor. Zaten kalabalık sınıflarda konuşmak için sıra da gelmiyor. Hatta öğretmen bir şey soracak ve konuşmak zorunda kalacağım, konuşamayıp rezil olacağım diye düşünerek sinenler ise oldukça fazla. Bunları kurslara gidenlerden duymuşsunuzdur. Peki, İngilizce konuşmadıktan sonra o kursun amacı nedir?

Zamanınızı ve paranız boşa harcamayın. Daha kısa sürede ve en doğru şekli ile İngilizce konuşmayı online İngilizce eğitimi alarak başarabilirsiniz.

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.