Konuşarak Öğren’in İngilizce Kurslarından İyi Olmasının 6 Sebebi


İngilizce nasıl öğrenilir? Yazarak mı, ezberleyerek mi yoksa dinleyerek mi? Yanıt hiçbiri değil, İngilizce konuşarak öğrenilir!

Eğer çevrenizde İngilizce öğrenen, bilen kişiler varsa onlara danışabilirsiniz. İngilizceyi nasıl çözdüler? Emin olun, en iyi İngilizce konuşanlar, en üst düzey olanlar ya belli bir süre yurt dışında yabancı dili doğrudan deneyimlemişlerdir ya da belli yerlerde, İngilizcelerini konuşarak geliştirmişlerdir.

Konuşarak Öğren, size bu fırsatı sunuyor. İşte Konuşarak Öğren’in, diğer İngilizce kurslarına göre en iyi tercih olmasının nedenleri…

1.Konuşarak Öğren’de Ana Dili İngilizce Olan Eğitmenlerden Ders Alırsınız

konusarak-ogren-ile-ingilizce-yi-anliyorum-ama-7142481_x_2551_o
Eğitmenler Amerika’dadır.
Eğitmenlerin ana dili İngilizcedir. 
İngilizceyi, öğrenebileceğiniz en hızlı ve en sağlıklı yolla öğrenirsiniz!

2. Konuşarak Öğren’de Dersler Birebirdir

12508961_1056942941017337_7978575927139909513_n

İngilizce kurslarının en büyük dezavantajı grup dersleri. Bu derslerde her zaman eğitmenin dikkati bölünür ve ödediğiniz ücretin hakkını çoğu zaman alamazsınız. Konuşarak Öğren’de dersler size özeldir.

3. Konuşarak Öğren’de Size Özel 2 Eğitim Danışmanınız Vardır

konusarak-ogren-teacher-keih-httpwwwteacherkeihcom_7541885-2140_640x360

Problem yaşarsanız sizinle ilgilenen danışmanlarınız yardımcı olacaktır. Her türlü sorunuzu sorabilirsiniz, durumunuzu takip edebilirsiniz. Konuşarak Öğren’de tüm ekip, İngilizcede sizi daha iyi bir yere getirmek için çabalar!

4. Konuşarak Öğren’de Eğitim Alacağınız Saati Kendiniz Seçersiniz

macbook-air-screen

İngilizce öğrenmek isteyen Konuşarak Öğren üyeleri, sabah 6 ile gece 1 arasında derslerden istediğini seçebilirler. 10-20-30 dakikalık dersler olduğu için günlük rutinlerini bozmaz. İşiniz ya da okulunuz asla aksamaz.

5. Konuşarak Öğren’in Başarısı Kanıtlanmıştır

31094578

22 bin’in üzerinden öğrenciye hizmet verildi, her meslek grubundan, yaştan öğrenci var. Mesleki İngilizce, belli literatürlere dönük İngilizce ya da diğer konseptler için bilgi alabilirsiniz.

6. Konuşarak Öğren’i Ücretsiz Deneyebilirsiniz

mp

Konuşarak Öğren sitesine giderek form doldurup ücretsiz deneyebilirler.
Hala emin değil misiniz?
Belki de hayatınızı değiştirecek, sizi hem kariyer, hem de dünya görüşü anlamında çok farklı yerlere getirebilecek dünya dilini öğrenmek için elinizde güzel bir fırsat var!
Ücretsiz deneyin, kararınızı verin!
[button color=”green” url=”http://www.konusarakogren.com/?utm_source=koblog&utm_medium=koblog&utm_content=koblog-kurslar-yazisi&utm_campaign=formdoldurma”]Bugün Konuşarak Öğren’i Ücretsiz Deneyin![/button]

Son Yazılar