Sıkıcı Kurslara Gitmek Zorunda Kalmadan Nasıl İngilizce Öğrenilir?


İngilizce kursların sıkıcı olduğunu düşünenlerdenseniz sıkıcı kurslara gitmeden de İngilizce öğrenebileceğiniz kaynaklar olduğunu söylemek istiyoruz. Büyük bir hevesle başlanan İngilizce kursları hayal kırıklığı ile sonuçlanabiliyor. Devam edenler olduğu gibi bir müddet sonra bırakanlar da çoğunlukta. Devam edenler verim aldıklarından değil, ödedikleri ücrete üzülüp kendini devam etme konusunda zorluyor. Oysa her geçen gün kişinin aleyhine işliyor. Zaman kaybetmeden sıkıcı kursları bir kenara bırakın ve verimli bir şekilde İngilizce eğitimi alacağınız başka bir kaynağa yönelin.

İngilizceyi eğlenerek öğrenin

İngilizce zaten ana dilden farklı bir dil olarak gözümüzde büyüyor. Bir de bunu sıkıcı kurslarla öğrenmeye çalışmak işi daha da zorlaştırıyor. Zor gibi gözüken bir dili kolay hale getirmek ve buna eğlence katmak sizin elinizde. Hangi yöntem olursa olsun düzenli ve sistematik çalışmak öğrenmenin ilk şartı tabi ki. İngilizceyi eğlenerek öğrenmek ve derslerin nasıl geçtiğini anlamadan konuşarak İngilizce eğitimi almak için biz online İngilizceyi tavsiye ediyoruz. Skype den alınan dersler zaten keyifli geçiyor. Sistem dinleme ve konuşma çalışmaları ile dolu. Bir de buna testler, kelime oyunları ve okuma, dinleme, yazma parçaları ekleniyor. Yani İngilizce her bakımdan eğlenerek öğreniliyor.

Strese girmeden İngilizce öğrenin

İngilizce kurslarını gözlemlediğimizde öğrencilerin birçoğunun gergin ve stresli olduğunu gözlemliyoruz. Grup halinde alınan eğitimlerde bu durum sıkça rastladığımız bir sorun. Öğrenci ya seviye olarak diğerlerini yakalayamıyor ya da konuşup hata yapmaktan ve mahcup olmaktan korktuğu için strese giriyor. İngilizce eğitiminizi işkence haline getirmeyin. Çünkü İngilizce öğrenmek gerçekten keyifli. Bu tür ortamlarda yabancı dil öğrenmek için kendinizi strese sokacağınıza eğlenerek İngilizce öğrenin. Hem de günde 10-20 veya 30 dakika ders alarak. Bunu da online İngilizce ile yapın. Ana dili İngilizce olan Amerikalı öğretmenler eğlenerek İngilizce öğrenmeniz için sizleri bekliyor. Zamanınızı belirleyin, öğretmeninizi seçmeden önce ücretsiz deneme kursuna katılın, sonra da öğretmeninizi seçerek düzenli olarak her gün İngilizce eğitimi alın.

Online İngilizce eğitimi konusunda Türkiye’nin lider markası olan Konuşarak Öğren ile, siz de birkaç ay içinde konuşma konusunda ciddi ilerlemeler kaydedebilir, İngilizce konuşabilme ‘özgüvenine” sahip olan biri olarak, dili yaşamınızda rahatlıla kullanabilirsiniz.

Ücretsiz denemek ve bilgi almak için anasayfamızdaki formu doldurun…

Son Yazılar