Manisa İngilizce Özel Ders Fiyatları 2021


Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Manisa Türkiye’nin Ege Bölgesinde bulunan bir ilidir. Batı tarafından İzmir ile komşudur, İzmir gibi bil ile komşu olması Manisa’da yaşayanlar için büyük avantaj oluşturmaktadır. Manisa Türkiye’nin geniş sanayi bölgelerinden birine sahiptir. İzmir’e de yakın olmasıyla birlikte çeşitli liman ve tren gibi ulaşım araçlarına olan yakınlığı da Manisa’nın büyümesinde etkili olmuştur.

İzmirdeki üniversitelerin yanı sıra Manisa ilinin içerisinde de Manisa Celal Bayar Üniversitesi bulunmaktadır. Celal Bayar Üniversitesi de Ege Bölgesindeki en büyük 3 üniversiteden biridir.

Manisa İngilizce Özel Ders Fiyatları-Yorumları

Manisa’da alacağınız İngilizce özel ders fiyatları saat başına ortalama 40-50 tl arasında olacaktır. Bu fiyat sizin öğretmeninizden beklediğiniz ders işleme şekline ve seviyenize göre de değişiklik gösterebilir.

Bünyesinde üniversite barındıran bir il olduğu için ve aynı zamanda İzmir’e de yakın olduğu için içinde öğrenci de bulunduran bir ildir. Bu üniversiteli öğrenciler ilan vererek özel ders vermektedirler. Hem daha uygun fiyatlı bir özel ders alıp hem de üniversiteli gençlerin bütçesine katkıda bulunmak isterseniz bu öğrencilerden ders almayı düşünebilirsiniz.

Eğer bir sınava yönelik ya da konuşmanızı geliştirmek amacıyla native, yani İngilizce’yi ana dili olarak konuşan yabancı bir öğretmenden ders almak isterseniz bu fiyat aralığının artış gösterdiğini gözlemleyebilirsiniz. Fakat yine kendi bütçenize göre bir öğretmen bulabilirsiniz.

Bu tarz özel ders veren öğretmenler genelde ilk derslerini ücretsiz yaparlar ki karşılıklı olarak öğretmen-öğrenci arasında nasıl bir ders işlenebileceği gözlemlenebilsin. Bu şekilde kendi bütçenize uygun bir ders fiyatı ve kendi isteklerinize uygun bir ders işleyen öğretmeni bulabilirisiniz.

Konuşarak Öğren : Online İngilizce Özel Ders !

Konuşarak öğren her zaman yanınızda ! Eğer online olarak evinizden ya da bilgisayarınızın karşısında özel ders almak isterseniz konusarakogren.com sayesinde istediğiniz her yerden online olarak İngilizce özel ders alma imkanına sahip olabilrsiniz.

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.