Muğla İngilizce Özel Ders Fiyatları


Muğla, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık 24. şehridir. 2019 TUİK verilerine göre, Muğla’nın nüfusu 983.142’dir. Muğla, Ege Bölgesi’nde bulunur ve 13 ilçesi olan, tatil yöreleriyle ünlü bir şehirdir. Antik Karya bölgesinin en eski yerleşim yerlerinden biri olan Muğla’da, turizm ve tarım alanında pek çok istihdam olanağı mevcuttur.

Muğla İngilizce Özel Ders Fiyat-Yorumları

Muğla’da İngilizce özel ders almak için pek çok opsiyon vardır. Özellikle Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde okuyan üniversite öğrencileri ve bölgedeki okullarda öğretmenlik yapan öğretmenlerden İngilizce özel ders almak mümkündür. Muğla’da İngilizce özel ders ortalama fiyatı 50-60 TL’dir. Pek çok öğretmen, öğrencilere İngilizce Özel Ders almadan önce, deneme dersi sunmaktadır.

Konuşarak Öğren: Online İngilizce Özel Ders

İngilizce özel ders almanın bir diğer yolu da, online İngilizce özel derslerdir. Eğer bulunduğunuz şehirde İngilizce özel ders bulmakta zorlanıyorsanız, güvenilirlik konusunda sıkıntı çekiyorsanız veya zamanınız az olduğundan birebir İngilizce özel derse vakit ayıramıyorsanız, 2004 yılından beri, 24.000’den fazla öğrencinin ana dili İngilizce olan öğretmenlerden İngilizce Özel Ders almasını sağlayan Konuşarak Öğren İngilizce Online Özel Derslerini tercih edebilirsiniz.

Konuşarak Öğren Online İngilizce Özel Ders programları, ABD ofisinde anadili İngilizce olan öğretmenler tarafından günlük 10-20 ya da 30 dakika olarak hazırlanmış derslerden oluşur. Derslere başlanmadan önce, eğitimciler İngilizce seviyenizi ölçer. Seviyeniz belirlendikten sonra, size özel hazırlanmış online içerikler ve ders programıyla online İngilizce Özel Derslere devam edersiniz. Bu süreçte, Türkiye ofisinde bulunan eğitim danışmanları ilerlemenizi an ve an kontrol etmeye devam eder. Konuşarak Öğren Online İngilizce Dersleri size memnun kalmazsanız %100 iade ve ilerlemenizi online takip etme imkanı sunar. Daha fazla bilgi almak için, internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Son Yazılar