P!nk & Willow Sage Hart – Cover Me In Sunshine Şarkı Sözleri Çevirisi


Pink - Cover Me In Sunshine Çeviri
Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Pink Kimdir?

Alecia Beth Moore (8 Eylül 1979 doğumlu), profesyonel olarak pembe olarak bilinen (P! NK olarak stilize edilmiş), Amerikalı bir şarkıcı ve söz yazarıdır. O sırada kız grubu seçiminin bir üyesiydi. 1995 yılında, Laface kayıtları pembe olarak potansiyel gördü ve ona solo bir kayıt sözleşmesi sundu. R & B etkilenen ilk çıkış stüdyosu albümü Can’t Take Me Home (2000) Amerika Birleşik Devletleri’nde çift platin sertifikalı ve iki billboard Hot 100 Top-On şarkı: “There You Go” ve “Most Girls”. Moulin Rouge’dan işbirlikçi tek “Lady Marmalade” ile daha fazla tanıma kazandı! Dünya çapında birçok grafik tepesinde film müziği. Sesini İkinci Stüdyo Albümü Missundaztood (2001) ile Pop Rock’a Yeniden Oluşturma, Albüm dünya çapında 13 milyondan fazla kopya sattı ve uluslararası numara-bir şarkı “Get the Party Started”, “Don’t Let Me Get Me”, ve “Just Like a Pill”. Pink’in üçüncü stüdyo albümü, Try This (2003) deneyin, önceki çalışmalarından önemli ölçüde daha az satılan, en iyi kadın rock vokal performansı için Grammy ödülünü kazandı. Dördüncü ve beşinci stüdyo albümleri ile kayıt grafiklerinin tepesine geri döndü, I’m Not Dead (2006) ve “kimin bildiği” ve “U + Ur Hand”, ” bir tek “öyleyse ne” olarak. Pink’in altıncı stüdyo albümü, The Truth About Love (2012), ilk billboard 200 numaralı bir albümüydü ve dördüncü ABD numarasını tek bir bekardı, “Just Give Me a Reason”. 2014 yılında pembe bir işbirlikçi albümü kaydetti, Rose Ave., Kanada müzisyeni Dallas Green ile bir Halk Müzik Duo’nun altındaki + Beni adlandırdı. Bir sonraki stüdyo albümleri, Beautiful Trauma (2017) ve Hurts 2B Human (2019), her ikisi de Billboard 200 grafiğinde, eski dünyanın en çok satan üçüncü albümü haline geldi. Kendine özgü raspy ses ve akrobatik aşama varlığı için dikkat çekti, pembe dünya çapında 100 milyondan fazla kayıt sattı ve dünyanın en çok satan müzik sanatçılarından birini yaptı. Michael Jackson Video Vanguard Ödülü de dahil olmak üzere MTV Video Müzik Ödülleri. 2009 yılında, billboard, on yılın POP şarkıları sanatçısını seçti. Pembe, 2000’li yıllarda, yalnızca Madonna’nın ardında İngiltere’deki en çok oynanan ikinci kadın solo sanatçıydı. VH1, müzikteki en büyük 100 kadının listelerinde ondan ondan ona, Billboard, 2013 yılında yılın kadını ödülünü aldı. Songwriting ve pop kültürü ve eğlence endüstrisi üzerinde küresel etki yarattı.

P!nk & Willow Sage Hart – Cover Me In Sunshine Şarkı Sözleri Çevirisi Tablosu

[table id=669 /]

 

İngilizce Şarkı Dinleyerek İngilizce Öğrenmek Çok Kolay!

İngilizceyi anadilim gibi konuşmak istiyorum diyorsanız öncelikle bol miktarda maruz kalmalısınız. Bu sadece İngilizce için değil, her dil için geçerlidir. Bir dili öğrenirken ne kadar maruz kalırsanız o kadar iyi ve hızlı öğrenirsiniz. Bu yüzden yurtdışına çıkıp anadili İngilizce olanlarla beraber yaşamak gideceğiniz herhangi bir okul veya alacağınız herhangi bir eğitimden daha etkilidir. Yurtdışına çıkmak ise zor olduğundan dolayı evde İngilizce öğrenmek için anadili İngilizce olan kişilerle internet üzerinden de konuşabilirsiniz. Konuşarak İngilizce öğrenmek için en iyi sitelerden birisi de Konuşarak Öğren. Anadili İngilizce olan eğitmenlerle online İngilizce derslerinde her gün konuşmak size çok yarar sağlayacaktır. Konuşurken hem hatalarınız düzeltilecek hem de yeni konular öğrenebileceksiniz. Üstelik karşılıklı konuştuğunuz için dinleme kabiliyetinizi de geliştirebilirsiniz. Bu sayede her açıdan İngilizceye maruz kalarak çok hızlı bir şekilde İngilizce öğrenebilirsiniz.

Konuşarak Öğren anadili İngilizce olan eğitmenlerle konuşarak kendinizi geliştirebileceğiniz bir İngilizce konuşma sitesidir. İnsanlarla İngilizce konuşma uygulamaları konusunda yepyeni bir seviyeye ulaşmıştır. Her gün İngilizce konuşan insanlarla bir araya gelip kendiniz geliştirebilirsiniz. Bu yüzden İngilizce öğren

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Son Yazılar

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders!

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.