Robert T. Kiyosaki Sözleri


Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Robert T. Kiyosaki ingilizce sözleri arasında en popüler ve anlamlı olan sözleri sizler için derledik ve Türkçe’ye çevirdik. Robert T. Kiyosaki sözlerini ve Türkçe anlamlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

 

“Winners are not afraid of losing. But losers are. Failure is part of the process of success. People who avoid failure also avoid success.”

“Kazananlar kaybetmekten korkmuyorlar. Ama kaybedenler. Başarısızlık, başarı sürecinin bir parçasıdır. Başarısızlığı önleyen insanlar da başarıyı önler. ”

 

“It’s not what you say out of your mouth that determines your life, it’s what you whisper to yourself that has the most power!”

“Hayatınızı belirleyen ağzınızdan söylediğiniz şey değil, en fazla güce sahip olan kendinize fısıldıyor!”

 

“You’re only poor if you give up. The most important thing is that you did something. Most people only talk and dream of getting rich. You’ve done something.”

“Sadece pes edersen fakirsin. En önemli şey, bir şey yapmış olmanız. Çoğu insan sadece zengin olmayı konuşur ve hayal eder. Bir şey yaptın. ”

 

“If you’re the kind of person who has no guts, you just give up every time life pushes you. If you’re that kind of person, you’ll live all your life playing it safe, doing the right things, saving yourself for something that never happens. Then, you die a boring old man.”

“Cesareti olmayan bir insansan, hayat seni her ittiğinde vazgeçersin. Eğer bu tür bir insansan, hayatın boyunca onu güvende oynayarak, doğru şeyleri yaparak, asla gerçekleşmeyen bir şey için kendini kurtarırsın. Sonra sıkıcı yaşlı bir adam ölürsün. ”

 

“I’d rather welcome change than cling to the past.”

“Değişimi geçmişe tutunmaktan memnuniyet duyarım.”

 

“Emotions are what make us human. Make us real. The word ’emotion’ stands for energy in motion. Be truthful about your emotions, and use your mind and emotions in your favor, not against yourself.”

“Duygular bizi insan yapan şeydir. Bizi gerçeğe dönüştürün. ‘Duygu’ kelimesi hareketli enerjiyi ifade eder. Duygularınız hakkında dürüst olun ve zihninizi ve duygularınızı kendinize karşı değil lehinize kullanın. ”

 

“The single most powerful asset we all have is our mind. If it is trained well, it can create enormous wealth in what seems to be an instant.”

“Hepimizin sahip olduğu en güçlü varlık aklımız. İyi eğitilirse, anlık görünen şeyde muazzam bir servet yaratabilir. ”

 

“If you realize that you’re the problem, then you can change yourself, learn something and grow wiser. Don’t blame other people for your problems.”

“Sorun olduğunuzu fark ederseniz, kendinizi değiştirebilir, bir şeyler öğrenebilir ve daha akıllıca büyüyebilirsiniz. Sorunlarınız için başkalarını suçlamayın. ”

 

“Workers work hard enough to not be fired, and owners pay just enough so that workers won’t quit.”

“İşçiler işten kovulmayacak kadar çok çalışıyorlar ve işçiler işçilerin işi bırakmayacak kadar para ödüyorlar.”

 

“As I said, I wish I could say it was easy. It wasn’t, but it wasn’t hard either. But without a strong reason or purpose, anything in life is hard. ”

“Dediğim gibi, keşke kolay olduğunu söyleyebilseydim. Öyle değildi, ama zor da değildi. Ancak güçlü bir neden veya amaç olmadan, hayattaki her şey zordur. ”

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Son Yazılar

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders!

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.