Şanlıurfa İngilizce Özel Ders Fiyatları 2021


Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Şanlıurfa Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunur ve tarihi alt yapısıyla Türkiye’de dikkat çeken turizm noktalarından biridir. Ekonomisi büyük ölçüde tarım ve hayvancılığa dayanır fakat turizm ve sanayi gelirleri de vardır.

İlde çeşitli tekstil fabrikalarıyla birlikte, fıstık, salça ve zeytinyağı fabrikaları da bulunmaktadır. İl sınırları içerisinde Harran Üniversitesi bulunmaktadır.

Göbeklitepe, Balıklıgöl ve Urfa Kalesi gibi tarihi arkeoloji alanları ile turistlerin ilgisini çekmektedir.

Şanlıurfa İngilizce Özel Ders Fiyat-Yorumları

Şanlıurfa’da özel ders fiyat ortalamaları saat başına aşağı yukarı 60-70 tl arasındadır. Kendi bütçenize göre daha uygun fiyatlı dersler de bulabilirsiniz.

İlde Harran Üniversitesi bulunduğu için öğrenci de barındıran bir şehirdir. Bu öğrenciler İngilizce Özel Ders veriyor olabilirler; hem daha uygun fiyatlı bir ders alıp hem de öğrencilerin de bütçesine yardımda bulunmak isterseniz henüz mezun olmamış öğrencilerden ders almayı tercih edebilirsiniz.

Kendi seviyenize ve karşınızdaki özel ders öğretmeninden beklediğiniz şeye göre özel ders ücretiniz değişecektir. Genellikle eğer bir sınava hazırlanmak amaçlı ya da üst seviye bir ders almak istiyorsanız fiyat ortalaması 80-100 tl yi bulabilir, hatta daha fazla olabilir.

Konuşmanızı geliştirmek amaçlı ders almak isterseniz native, yani yabancı ve bu dili ana dili olarak konuşan, öğretmenleri tercih edebilirsiniz.

Bu özel ders veren öğretmenler genellikle hem sizin seviyenizi anlamak hem de daha uygun ir fiyat oluşturabilmek için ilk dersi ücretsiz yaparlar. Bu şekilde öğretmeninizle anlaşmanız daha kolay olacaktır.

Konuşarak Öğren : Online İngilizce Özel Ders !

Eğer istediğiniz herhangi bir yerden online olarak İngilizce özel ders almak isterseniz konusarakogren.com her zaman yanınızda! Sitemizden özel ders alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.