Ses ve Görsellerle İngilizce Öğrenme


Ses ve Görsellerle İngilizce Öğrenme
Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

İngilizceyi öğrenirken veya geliştirirken ne kadar çok duyu organı işin içine katılırsa öğrenme o derecede başarılı olmaktadır. Artık eski klasik yabancı dil öğrenme teknikleri rafa kaldırıldı. Harıl-harıl yazmanın ve hiç konuşmadan İngilizce öğrenmeye çalışmanın bir sonuç vermediği herkes tarafından anlaşıldı. Bunu bilen online eğitim siteleri hem göze hem de kulağa hitap eden platformları ile son derece etkili bir İngilizce eğitimi vermeye başladı.

Ses ve Görsellerle İngilizce Öğrenme

İngilizce öğrenirken ses ve görsellik neden önemli?

İngilizce bir ders değil bir iletişim aracıdır. İletişimin sağlanması için de kelime ve gramer bilmek yetmez. Konuşmak, bildiklerini cümlelere dökerek ifade etmek gerekir. İngilizce öğrenirken ses ve görsellerin kullanılması öğrenmeyi kolaylaştırır. Sadece yazmak, fakat pratik yaparak öğrenilenleri telaffuz etmemek etkili bir öğrenme şekli değildir. Online eğitim siteleri göze ve kulağa hitap eden bir eğitim yöntemi kullanmakta, videolar, görsel metinler ve oyunlarla eğlenceli bir tarzda dil eğitimi sunmaktadır. Üstelik canlı sınıflarda alınan derslerde hem öğretmen hem de diğer öğrenciler pür dikkat dinlenir ve en doğru telaffuzlarla kelime ve cümle kalıpları öğrenilir.

 

Ses ve görselleri kullanarak İngilizce öğrenmek

Temel İngilizce eğitimini online eğitim sitelerinde alırken bir taraftan da alt yazısız film izleyebilirsiniz. Üstelik ilgi duyduğunuz bir konuda olursa dikkatinizi çok daha yoğun verebilir, her bir sahnede geçen diyalogları yakalayarak yeni kelimeler öğrenebilirsiniz. Eğlenceli videolar, öyküler, şarkılar, oyunlar, programlar, dizi ve filmler için internet bulunmaz bir nimettir. Her birini görsel ve iştisel anlamda İngilizce öğrenirken kullanabilir, öğrendiğiniz kelimeleri pekiştirebilirsiniz.

Ses ve görsellerle İngilizce eğlencelidir

Sadece kitap ve defterden öte olan ses ve görsellerin kullanıldığı bir dil eğitimi, klasik yöntemlere göre hem daha hızlı öğrenmeyi sağlamakta hem de keyifli bir dil eğitimi sunar. İngilizce öğrenmenin sıkıcı olduğunu düşünenler, ses ve görsellerin olduğu program ve eğitimlerde sıkılmadan seri bir şekilde İngilizce öğrenir. En hızlı ve en keyifli şekilde nasıl İngilizce öğreniyorsanız o yöntemi uygulamanızda fayda var. Hem zamandan kazanır hem de sıkılmadan İngilizce öğrenirsiniz. Öğrenme avantajı sunan online İngilizce eğitimi, zamanın nasıl geçtiğini anlayamadığınız keyifli bir ortamda İngilizce eğitimi sunmaktadır.

Bilgi için; www.konusarakogren.com

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Son Yazılar

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders!

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.