Sil Baştan İngilizce: Öğrenmek İçin Yola Çıkıyoruz!


Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Ne yaptıysanız, nasıl çalıştıysanız hala bir türlü İngilizce konuşmayı başaramadınız mı? Sil baştan İngilizce öğrenmek ve kısa sürede İngilizce konuşmaya başlamak ister misiniz?

Neden İngilizce öğrenemiyorum?

Önce neden İngilizce öğrenemediğimiz üzerinde duralım. Bu kadar istememize hatta çok çalışmamıza rağmen neden İngilizce konuşamıyoruz dersiniz? Üniversiteye kadar dil eğitimi almış hatta üniversitede bile eğitime devam etmiş biri olarak bir yerlerde bir yanlışlık olduğu herkesçe malum. Çünkü eğitim sistemimiz konuşturan bir sistem değil. Tamamen ezbere dayalı sınav odaklı bir sistem. Ne yazık ki kurslar da aynı mantıkla çalışıyor. Bir kursa kaydoluyorsunuz, tıpkı okulda olduğu gibi başlıyorsunuz sürekli yazmaya ve ezberlemeye. Bir iletişim aracı olan İngilizcenin konuşarak öğrenildiğini artık hepimiz biliyoruz.

Şimdiye dek aldığınız İngilizce eğitimlerinin üzerini çizin

Eğer sil baştan bir İngilizce eğitimi almak ve bu sefer dil engelini aşmak istiyorsanız geçmişte aldığınız İngilizce eğitimleri ve yöntemlerini bir kenara bırakın. Çünkü bu kadar zamanda hala İngilizce konuşmayı başaramadıysanız doğru İngilizce eğitim yöntemini henüz denemediniz demektir. Pes etmek yerine sil baştan İngilizce eğitimi almanın tam zamanı.

İngilizce öğrenemeyenler neler diyor?

  • Yeteneğim yok
  • Zamanım yok
  • Konuşmaya cesaretim yok
  • Yurt dışına gitmek için param yok

Bu bahaneleri birçok yerde okumuş hatta sizler de dile getirmiş olabilirsiniz. Ama dediğimiz gibi bunlar bahaneden ibaret.

Yetenek denen şey bazılarında belirgin olsa da çalışmakla geliştirilen bir durumdur. İngilizce yeteneği ise tamamen eğitimle alakalı olup pratik yapılarak hızla geliştirilir.

Zaman durumu İngilizce eğitimi için hiçbir zaman bahane olarak kabul etmediğimiz bir şey. Çünkü online İngilizce eğitimi tüm günün sonunda ya da gün içinde müsait zamanlarda alınan bir eğitim olarak zaman bulamama bahanesini ortadan kaldırıyor.

Konuşmaya cesaret edememek sadece pratik eskiliği ile alakalıdır. Online İngilizce dinleme ve konuşma üzerine bir sistem olduğundan bol-bol konuşma pratiği yapılıyor.

İngilizce öğrenmek için yurt dışına gitmeye gerek yok. Zaten yurt dışı dil eğitimi için belli bir seviyede İngilizce bilgisine sahip olmak gerek. Yurt dışında İngilizce öğrenilmez, bilinen İngilizce geliştirilir.

Sil baştan İngilizce eğitimi için binlerce insanı birkaç ayda konuşturmayı başaran online İngilizce, mükemmel bir dil eğitimi olarak günümüzde en çok tercih edilen eğitim şeklidir.

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.