Skype Üzerinden Özel İngilizce Dersi


Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Skype üzerinden özel İngilizce dersi yani online İngilizce günümüz teknoloji çağının en etkili ve en kaliteli dil eğitimidir. Evden çıkmadan ana dili İngilizce olan bir öğretmenden özel ders almanın konforunu ve kalitesini her şekilde hissettiren bir yöntem olarak kısa sürede İngilizce konuşma becerisi kazandırmaktadır.

Skype üzerinden İngilizce eğitimi

Klasik kurslardan verim alamamış, yurt dışına gitme imkanı bulamamış veya düzenli olarak İngilizce çalışmayı alışkanlık haline getirememiş olanlar için online İngilizce tüm beklentilere cevap veren bir eğitim şekli ile dikkat çekiyor.

Skype üzerinden İngilizce eğitimi nasıl alınır?

Başarısı ispatlanmış bir online İngilizce eğitim sitesi olan Konuşarak Öğren, bu konuda lider platformdur.

Deneme kursuna katılarak eğitim kalitesi test edilir.

Ders saatleri belirlenir.

Ders süresi belirlenir.

Öğretmen seçimi yapılır.

Seviye tespit sınavından sonra dersler başlar.

Her seviyede online İngilizce eğitimi

Herhangi bir dil kursuna katıldığınızda kalabalık bir sınıfta farklı seviyelerde kursiyerlerle İngilizce eğitimi almak durumunda kalırsınız. Oysa online İngilizce eğitimleri kişiye özel ve bire bir alınan bir dil eğitimidir. Seviyenizde başlayan dersler sizi sıkmadan ve adım-adım İngilizce öğrendiğiniz derslerdir.

Skype üzerinden İngilizce eğitiminde başarı oranı çok yüksek

Her gün milyonlarca insan online İngilizce eğitimi alıyor. Kısa sürece İngilizce konuşmaya başlayan kursiyerlerin sayısı ise her geçen gün artıyor. Çünkü online İngilizcenin artıları diğer seçeneklere göre çok fazla.

Skype üzerinden İngilizce eğitiminin avantajları

Eğitim kalitesi ilk sırada yer alıyor. Çünkü öğretmenler ana dili İngilizce olan eğitmenler olduğundan eğitim kalitesi mükemmel.

İngilizceyi sonradan öğrenmiş birinin telaffuzu ile online İngilizce eğitiminde görev alan öğretmenlerin telaffuzu farklıdır. En doğru telaffuz bilgisini online İngilizce eğitimlerinde bulursunuz.

Ev ortamında istenen zaman diliminde eğitim alındığından İngilizce öğrenmeye zaman ayıramama gibi bir bahaneniz kalmıyor.

Skype üzerinden İngilizce eğitimi dinleme ve konuşma odaklıdır

İngilizce konuşarak öğrenildiğinden online İngilizce eğitimleri dinleme ve konuşma sistemi üzerine kurulmuştur. Canlı sınıflarda öğretmenlerle bire bir yapılan konuşmalar sonucu hem dinleme hem de konuşma becerisi kazanılır.

Skype üzerinden İngilizce eğitim ücreti

Farklı seçeneklerle eğitim hizmeti sunan online İngilizce, her bütçeye hitap eden eğitim paketleri ile sonuç alınamayan kurslarla karşılaştırıldığında oldukça ekonomiktir. Paranızı çöpe atmak istemiyor ve İngilizceyi kaynağından öğrenmek istiyorsanız mutlaka online İngilizce eğitimini denemelisiniz. Konuşarak Öğren, ücretsiz deneme seçeneğiyle, fiyat öncesinde eğitimin kalitesini görmeniz adına, iyi bir seçenek sunuyor! 

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.