Sürekli Konuşarak İngilizce Öğrenme


İngilizce Öğrenmek İçin Program Önerileri

İngilizce öğrenmek için sürekli pratik yapmanın ne kadar etkili olduğunu daha önceki yazılarımızda defalarca vurguladık. Konuşmadan İngilizce öğrenmek bir öğrenme değil sadece ezberdir. Bu da öğrendiğinizi düşündüğünüz kelimeleri kullanmadığınız için kısa süre sonra unutmanız demektir. Yani İngilizce öğrenmede konuşmak en önemli şeydir.

Konuşarak İngilizce

Konuşarak İngilizceyi nasıl öğreneceğinizi ya da sizleri konuşturarak size İngilizce öğretecek bir eğitimi nereden alacağınızı düşünüyorsanız hemen söyleyelim. Belki de sizin aklınıza gelen yurt dışına çıkmak olabilir. Ama hayır. Konuşarak İngilizce öğreten bir eğitimi bırakın yurt dışına çıkmayı evinizden bile çıkmadan alabilirsiniz. Bunun için teknolojiden faydalanmalı, hemen adını duyurmuş bir online İngilizce eğitimine katılmalısınız.

Sürekli İngilizce konuşturan yöntem

Bu yöntem online İngilizceden başka bir yöntem değildir. Ana dili İngilizce olan Amerikalı öğretmenlerle sürekli İngilizce konuştuğunuzu, okuduğunuzu ve dinlediğinizi düşünün. Böyle bir eğitimle İngilizceyi kısa sürede öğrenmeniz için hiçbir engel yok. Ne kendi kendinize ne de kurslara giderek bu kadar kaliteli bir İngilizce konuşma eğitimi alabilirsiniz. Çünkü karşınızda sadece sizinle ilgilenen ve dili İngilizce olan bir öğretmen olacak. Her gün adım-adım yeni kelimeler ve yeni kurallar öğretecek, bunları da telaffuz olarak en doğru şekilde cümlelere dökmeyi öğreneceksiniz. Yurt dışı İngilizce eğitimi kalitesinde bir dil eğitimi için online İngilizceyi denemelisiniz.

Oturduğunuz yerden, Skype üzerinden İngilizce konuşma pratiği… Bu model, tahmin ettiğinizden çok daha etkili! Merak edenler için, konuşarak İngilizce öğrenenlerin yorumları.

Konuşarak İngilizce nasıl öğrenilir?

Yazmanın ve okumanın yanında dinlemenin ve konuşmanın çok daha önemli olduğunu biliyorsunuzdur. İngilizceyi sıradan bir ders gibi görmeyin. Çünkü İngilizce tıpkı diğer diller gibi bir iletişim aracıdır. İletişim için de ilk önce konuşmayı bilmeniz gerekir. Konuşarak İngilizce, öğrenilen kelimelerin seslerle ifade edildiği ve telaffuzlarının da öğrenildiği bir yöntemdir. Konuşarak İngilizce öğrenmek kalıcıdır. Söylediklerinizi kendiniz de duyacak, hem dile hem göze ve kulağa hitap eden bir yöntemle kalıcı öğrenmeyi sağlayacaksınız.

Konuşarak İngilizce öğrenmek en iyi öğrenme şeklidir

İngilizceyi neden öğrenmek istiyoruz? Çünkü İngilizce konuşmak istiyoruz. O zaman bizi İngilizce konuşturan ve konuşmaya teşvik eden bir eğitim şekli seçmeliyiz. Sürekli konuşarak İngilizce öğrenme metodu artık uzmanlarca kabul görmüş bir pratiktir. Türkiye’de bu alanda lider marka olan Konuşarak Öğren ile binlerce kişi İngilizce öğrendi. Siz de yapabilirsiniz!

Bunun için saatlerce kurslara zaman ayırmayın. En uygun olduğunuz saatte online İngilizce eğitimini alarak hemen İngilizce konuşmaya başlayın. Bilgi için:

konusarakogren

Son Yazılar