Tekrar İngilizcesi Nedir: İnternetten İngilizce Tekrarı


Yaz Tatilinde İngilizce Öğrenmek

Türkiye’nin En İyi Online İngilizce Eğitim Sistemi Konuşarak Öğren’den Ücretsiz Konuşma Dersi Almak İçin Tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

İngilizcede öğrendiğiniz her şeyi tekrarlayabileceğiniz ve tam olarak öğrenene dek istediğiniz zaman öğrendiklerinizi gözden geçirebileceğiniz etkili bir İngilizce eğitimi arıyorsanız online İngilizce tam aradığınız dil eğitimidir.

Online İngilizce ne demek?

Online İngilizce, canlı sınıflarda (online platformlar, akıllı telefon ya da bilgisayar üzerinden) profesyonellerden bire bir İngilizce eğitimi almak demektir. Eğitimin başlangıcından istenen seviyeye gelene dek her şey belli bir sistem içinde yürür. Teknolojik alt yapısı olarak mobil uyumlu olup 7/24 her yerden erişim sağlanır. İşinin ehli İngilizce öğretmenleri ev ortamında kursiyerin seviyesine uygun bir eğitimle işe başlar.

 

Önce ücretsiz deneme dersleri alabilirsiniz.

Seviyeniz belirlenir.

Öğretmeninizi kendiniz seçersiniz.

Çalışma saatini siz belirlersiniz.

10-20-30’ar dakikalık derslerden biri ile başlarsınız.

konusarak-ogren-ile-ingilizce-ogrenmek

Online İngilizce çalışma sistemi

Online İngilizce sitelerinde her bir öğrencinin kendine özel bir sayfası bulunur. Öğrenci aldığı dersleri, girdiği sınavları ve geçmişe dönük tüm kayıtları dilediği zaman görür. Sürekli İngilizce konuşulan bir ortamda ana dili İngilizce olan Amerikalı öğretmenler doğru telaffuzları ile İngilizce öğretmek için öğrenciye her hatasında geri dönüş yapar.

 

Konular belli üniteler ve belli bir sıralamaya göre verilir. Zamanlar özümsenerek öğrenilir. Kelime ezberlemek için öğrenci öncelikle derse hazırlıklı gelir. Sürekli İngilizce konuşarak ezberlediği kelimeleri cümle içinde kullanmayı öğrenir. Online İngilizce eğitimlerde Kelime ezberlemenin birçok yolu vardır. Test çözmek, hikayeler okumak, kelime oyunları oynamak, eski ders kayıtlarını tekrar-tekrar dinlemek gibi.

 

İstediğiniz zaman tekrar yapacağınız eğitimlerle sağlam bir İngilizce öğrenecek, tekrar İngilizcesi olarak aradığınız ders tekrarını online İngilizce eğitiminde bulacaksınız.

 

İngilizce tekrar yapmak neden önemli?

Tekrar yapılmayan İngilizcenin %80’i unutulur.

Bilginin kalıcılığı tekrardan geçer.

Öğrenilenlerin hafızada yer etmesini sağlar.

Kaliteli bir öğrenme sağladığından kolay hatırlanan kelimelerle rahat İngilizce konuşulur.

 

Hem hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmek hem de dilediğiniz zaman tekrar etmek için online İngilizce eğitimini almanızı tavsiye ediyoruz. Konuşarak, dinleyerek, okuyarak ve yazarak en etkili şekilde İngilizceyi öğrenecek, ev ortamı rahatlığında strese girmeden en doğru adresten en kaliteli İngilizce eğitimini alacaksınız.

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Son Yazılar

x

Hızlı Quiz ile İngilizce Seviyeni Öğren!

Question

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.