Trisha Yearwood Sözleri


Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Trisha Yearwood ingilizce sözleri arasında en popüler ve anlamlı olan sözleri sizler için derledik ve Türkçe’ye çevirdik. Trisha Yearwood sözlerini ve Türkçe anlamlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

 

“What’s meant to be will always find a way”

“Olması gereken her zaman bir yol bulacak”

 

“Know that God has a plan for your life. Turn your life over to him every day. Stop looking outside yourself for validation and approval-you’re letting other people define your happiness. Instead of trying so hard to manipulate life, take care of yourself on the inside. Then all those other attributes you’re so desperately seeking will find you eventually.”

“Tanrı’nın yaşamınız için bir planı olduğunu bilin. Hayatını her gün ona çevir. Doğrulama ve onay için kendinizin dışına bakmayı bırakın – diğer insanların mutluluğunuzu tanımlamasına izin veriyorsunuz. Hayatı manipüle etmek için çok uğraşmak yerine, içeride kendinize iyi bakın. O zaman umutsuzca aradığınız diğer tüm özellikler sonunda sizi bulacak. ”

 

“So three days before the millennium, Bianca called. “D’ya wanna go to the White House with Trisha and me?” By Trisha, she meant country singer Trisha Yearwood, whose record label, MCA, she’d recently been hired to work at. “When would that be, exactly?” I asked. “For that Millennium Concert at the Lincoln Memorial. There’s a party at the White House after and all.” She always talked like she was chewing gum between words. “They’re flying us there in a private jet. Ya don’t need to write about it. Just come as Trisha’s guest. It’ll be fun.” “Shit, I’m supposed to go ice-skating with some guys who think the world’s going to end. Give me a day to figure things out and I’ll get right back to you.”

“Binyıldan üç gün önce, Bianca aradı. “Trisha ve benimle Beyaz Saray’a gitmek ister misin?” Trisha ile, plak şirketi MCA’nın yakın zamanda çalışmak üzere işe alındığı ülke şarkıcısı Trisha Yearwood’u kastediyordu. “Bu tam olarak ne zaman olurdu?” Diye sordum. “Lincoln Anıtı’ndaki Milenyum Konseri için. Sonuçta Beyaz Saray’da bir parti var. ” Her zaman kelimeler arasında sakız çiğniyormuş gibi konuşurdu. “Bizi orada özel bir jetle uçuruyorlar. Bunun hakkında yazmaya gerek yok. Trisha’nın konuğu olarak gel. Eğlenceli olacak.” “Kahretsin, dünyanın sona ereceğini düşünen bazı adamlarla buz pateni yapmam gerekiyor. Bana işleri çözmem için bir gün ver, ben de sana geri döneceğim. ”

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Son Yazılar

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders!

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.