Türkiye 4 Köşe Nedir?


Türkiye 4 Köşe Projesinde eğitim alan çocuklar ve Türkiye 4 köşe logosu
Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

Türkiye 4 Köşe projesi kapsamında Konuşarak Öğren olarak geleceğimizi inşa eden genç neslimize karşı sorumluluk bilinciyle işe koyulduk ve Türkiye’nin dört bir yanındaki genç zihinlerimize İngilizce eğitim imkanı sunmayı hedefledik.

İngilizce bilmenin öneminin altını çizmeyi bir görev olarak görüp, Askıda Öğret Askıda Öğren projemizle, globalleşen dünyanın getirilerini düşünerek her bireyin İngilizce eğitimi almasına siz destekçilerimizle beraber olanak sağlıyoruz.

Çocuklarımızı hayallerine bir adım daha yaklaştırmak bu yoldaki en temel motivasyonumuz! Daha çok gencimizin hayallerine dokunmak için ‘’En iyi yatırım, insana yapılan yatırımdır.’’ diyerek ortak hayal bilinciyle yola devam ediyoruz.

Askıda Öğret, Askıda Öğren Nedir?

Türkiye 4 Köşe Askıda Öğret Askıda Öğren projesi, Türkiye’nin her şehrinden eğitime ihtiyaç duyan gençlerimizi belirleyerek onlara ücretsiz eğitim sağlayan geniş kapsamlı bir projedir. Konuşarak Öğren olarak geliştirdiğimiz bu proje, farklı alanlardan hayal ortaklarımızla ilerlerken sizlere de eğitim bekleyen genç neslimize umut ışığı olma imkanı sunuyor.

Bireysel veya kurumsal olarak, belirlediğimiz harita üzerinden öğrencilerimizi seçip destek olabilir, kendinize veya kurumsal şirketinizdeki çalışanlarınıza aldığınız İngilizce eğitim paketlerinden askıya eğitim bırakabilirsiniz.

Kurumsal Gölge Destekçi

Kurumsal gölge destekçilerimize, çocuklarımızı hayallerine bir adım daha yaklaştırmak adına hayal ortağı olma fırsatı sunarak eğitim havuzumuzu maksimum kapasiteye ulaştırıyoruz!

Gölge destekçilerimiz kendi satın aldıkları ders saati kadar eğitim paketini bağış yaparak Türkiye genelinde dilediği yerdeki bir çocuğa tanımlayıp onun da eğitime başlamasını sağlıyor.

Influencer Gölge Destekçi

Türkiye 4 köşe projesi kapsamında ülkemizin her yerinden influencer’larımızla projemizi bir adım daha ileri taşıyarak çok sayıda gencimizin eğitimine olanak sağlıyoruz.

Influencer gölge destekçilerimiz, eğitime ihtiyaç duyan öğrencilerimize harita üzerinden eğitim paketi tanımlayarak destek oluyor.

Sık Sorulan Sorular

Nasıl Hayal Ortağı Olurum?

Türkiye 4 Köşe projesi ile hayal ortağı olmak çok kolay!

Hayal ortağı olmak için ödeme ekranı

  • Türkiye 4 Köşe sitemizde bulunan öğrencilerimiz kutucuğuna tıklıyoruz.
  • İl, ilçe ve okul seçimini yapıyoruz.
  • Öğrencilerden seçmek istediğimizi seçtikten sonra destek ol butonuna tıklıyoruz.
  • Yönlendirildiğiniz ödeme ekranındaki adımları tamamlıyoruz.

Veya

  • Türkiye 4 Köşe sitemizde bulunan kurumsal destek kutucuğuna tıklıyoruz.
  • Minimum 2 öğrenci veya daha fazlasını seçtikten sonra ödeme yönergelerini takip ederek bağışı gerçekleştiriyoruz.

Kendime Eğitim Alarak Nasıl Hayal Ortağı Olurum?

Kendinize aldığınız eğitimle gençlerimizin hayallerine ortak olmak için, eğitime başladığınız an itibariyle www.konusarakogren.com/turkiye4kose web sitemizden kendinize aldığınız eğitim saati kadar eğitim paketini destek bekleyen öğrencilerimize kolayca ulaştırabilirsiniz.

Kurumsal Gölge Destekçi Nasıl Olurum?

Türkiye 4 Köşe projesinde askıya eğitim bırakmak isteyen kurumsal gölge destekçilerimiz için ödeme ekranı

Kurumsal şirketlerinizdeki çalışanlarınız için alacağınız her eğitim paketiyle öğrencilerimize umut ışığı olmak ister misiniz? Aldığınız eğitim paketleri ile web sitemizde bulunan kurumsal destek panelindeki yönergeleri takip ederek kurumsal gölge destekçi hayal ortağımız olabilirsiniz.

Influencer Gölge Destekçi Nasıl Olurum?

Türkiye’nin her yerinden projemize destek veren influencer hayal ortaklarımızdan olmak istiyorsanız izleyeceğiniz adımlar çok basit! İster kendinize aldığınız eğitimlerden askıya eğitim bırakın, ister direkt olarak eğitim paketi bekleyen çocuklarımızı harita üzerinden il bazlı seçerek influencer gölge destekçimiz olun.

Türkiye 4 Köşe Projesi ile Aydınlığa Açılan Kapı!

Global bir dil olan İngilizceyi öğrenmek, başta eğitim desteğine ihtiyaç duyan öğrencilerimiz olmak üzere her bireyin ve genç neslimizin daha iyi şartlarda ve statülerde yaşamalarına olanak sağlayacak en önemli anahtardır.

Bu anahtara sahip olmak kimse için imkansız hale gelmesin diye yola çıkıp Türkiye 4 Köşe, Askıda Öğret Askıda Öğren projemizi geliştirirken birçok gencimize bu konuda motivasyon sağlıyoruz.

Eğitim desteği bekleyen öğrencilerimizin yanı sıra, geliştirdiğimiz bu projeyle sizlere hayal ortağı olma imkanı sunarak sizleri de İngilizce eğitimi almaya teşvik ediyoruz.

Gelin şimdi siz de projemize destek vererek aydınlığa açılan kapının anahtarı olun!

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Son Yazılar

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders!

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.