Türkler Yabancı Dili En Kolay Nasıl Öğrenir?


İngilizce Öğrenmek Neden Zor?

 

Türklerin en kolay öğrenebileceği yabancı dil İngilizcedir. Türkçe son derece karmaşık bir dildir. Her durum için farklı takılar alan fiiller, İngilizcede sadece yardımcı fiillerle ifade edilmiştir. Böylesine zor bir dili konuşan Türkler için yabancı dil öğrenmek sanıldığı kadar zor değildir. Hele ki teknolojinin her an elimizin altında olduğu bir dönemde yabancı dil öğrenmek için kurslara gitmeye bile gerek yoktur.

Türkler yabancı dili en kolay nasıl öğrenir?

Türkçede tüm sesler varken İngilizce İspanyolca gibi dillerde birçok ses mevcut değildir. Türklerin dili zaten yabancı dil öğrenmeye çok yatkındır. Hiçbir eğitim almamış birçok satıcıyı turistik beldelerde İngilizce konuşurken görmüşsünüzdür. Bu adamlar nasıl İngilizce konuşabiliyor dersiniz? Dinleyerek ve yeni kelimeler öğrenerek turistlerle pratik yapıyor ve İngilizceyi sürekli aktif tutuyorlar. Üstelik te sadece İngilizce değil birkaç dili konuşuyorlar. Her sesin olduğu Türkçeyi bilen biri için yabancı dilde telaffuz sorunu da yoktur. Yeter ki doğru İngilizce eğitimini alsın.

Türkler için İngilizce öğrenmek lise mezununun ilkokul sınavlarına girmesi gibidir

Çok daha zor bir dil olan Türkçeyi konuşan biri için İngilizce öğrenmek zor değildir. En etkili öğrenme yöntemi ile birkaç ayda herkes İngilizce konuşmaya başlayabilir. Bunun için online canlı İngilizce eğitimler en iyi yabancı dil eğitimi olarak tercih edilmektedir. Konuşturan, dinlemeyi ve anlamayı sağlayan online eğitimler,  İngilizce öğrenmek için vakti olmadığını söyleyenler içinse tüm bahaneleri ortadan kaldıran bir sistemdir.

Yabancı dil öğrenmeye zaman ayırın

Arta kalan zamanlarınızda değil, özellikle en hızlı öğrenebileceğiniz zamanları belirleyin ve o saatlerde kendinizin seçtiği ana dili İngilizce olan bir öğretmenle yabancı dil öğrenin. Öyle saatlerce çalışmanıza gerek yok. 10-20 veya 30’ar dakikalık canlı İngilizce kursu ile yabancı dil öğrenmeye hemen başlayabilir, birkaç ayda da akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilirsiniz. En zor dillerden biri olan Latinceyi Türklerin çok kolay öğrendiği gözlemlenmiştir. Kaldı ki İngilizce Latinceye göre çok daha kolay bir yabancı dildir.

Konuşun, dinleyin, okuyun, yazın

Tüm bunları online İngilizce eğitimlerinde yapın. Uzman öğretmenler ve aynı seviyedeki diğer öğrencilerle sürekli konuşun ve her geçen gün emin adımlarla İngilizce bilginizi ilerletin.

Konuşarak Öğren metodu, son yılların en başarılı İngilizce öğrenme tekniği olarak birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Siz de formu doldurabilir, ücretsiz deneme ile sistemi öğrenebilirsiniz.

-Her seviye için uygundur

-Günde on, yirmi, otuz dakikalık programlar ile öğrenirsiniz

-Bütçe dostudur

-En güvenilir ve sonuç odaklı İngilizce öğrenim metodudur!

http://www.konusarakogren.com

Son Yazılar