Wilferd Peterson Sözleri


Wilferd Peterson ingilizce sözleri arasında en popüler ve anlamlı olan sözleri sizler için derledik ve Türkçe’ye çevirdik. Wilferd Peterson sözlerini ve Türkçe anlamlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

 

“Walk with the dreamers, the believers, the courageous, the cheerful, the planners, the doers, the successful people with their heads in the clouds and their feet on the ground. Let their spirit ignite a fire within you to leave this world better than when you found it…”

“Hayalperestlerle, inananlarla, cesur, neşeli, planlamacılar, eylemciler, başlarını bulutlarda ve ayakları yerde olan başarılı insanlarla yürüyün. Bırakın ruhları, bu dünyayı bulduğunuzdan daha iyi bırakmak için içinizdeki ateşi tutuştursun… ”

 

“It is time to browse through the precious books that have meant the most to you that you may rediscover illuminating phrases and sentences to light your pathway to the future…”

“Geleceğe giden yolu aydınlatmak için aydınlatıcı cümleleri ve cümleleri yeniden keşfedebileceğiniz, sizin için en önemli olan değerli kitaplara göz atmanın zamanı geldi …”

 

“Walk with the dreamers, the believers, the courageous, the cheerful, the planners, the doers, the successful people with their heads in the clouds and their feet on the ground. Let their spirit ignite a fire within you to leave this world better than you found it.”

“Hayalperestlerle, inananlarla, cesur, neşeli, planlamacılar, eylemciler, başları bulutlarda ve ayakları yerde olan başarılı insanlarla yürüyün. Bırakın ruhları, bu dünyayı bulduğunuzdan daha iyi bırakmak için içinizdeki ateşi tutuştursun. ”

 

“Happiness doesn’t come from doing what we like to do but from liking what we have to do.”

“Mutluluk, yapmayı sevdiğimiz şeyi yapmaktan değil, yapmamız gerekeni beğenmekten gelir.”

 

“The world needs less heat and more light. It needs less of the heat of anger, revenge, retaliation, and more of the light of ideas, faith, courage, aspiration, joy, love, and hope.”

“Dünyanın daha az ısıya ve daha fazla ışığa ihtiyacı var. Öfke, intikam, misilleme ve fikir, inanç, cesaret, aspirasyon, neşe, sevgi ve umut ışığına daha az ihtiyaç duyuyor. ”

 

“Walking uplifts the spirit. Breathe out the poisons of tension, stress, and worry; breathe in the power of God. Send forth little silent prayers of goodwill toward those you meet. Walk with a sense of being a part of a vast universe. Consider the thousands of miles of earth beneath your feet; think of the limitless expanse of space above your head. Walk in awe, wonder, and humility. Walk at all times of day. In the early morning when the world is just waking up. Late at night under the stars. Along a busy city street at noontime.”

“Yürümek ruhu canlandırır. Gerginlik, stres ve endişe zehirlerini soluyun; Tanrı’nın gücünden nefes al. Karşılaştığınız kişilere karşı küçük sessiz iyi niyet duaları gönderin. Geniş bir evrenin parçası olma duygusu ile yürüyün. Ayağınızın altındaki binlerce kilometrelik dünyayı düşünün; kafanızın üstündeki sınırsız alan genişliğini düşünün. Huşu, şaşkınlık ve alçakgönüllülükle yürüyün. Günün her saatinde yürüyün. Dünyanın yeni uyantığı sabahın erken saatlerinde. Gece geç saatlerde yıldızların altında. Öğle vakti yoğun bir cadde boyunca. ”

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Son Yazılar