Yeni Başlayanlar İçin İngilizce


Yaz Tatilinde İngilizce Öğrenmek
Türkiye’nin en iyi online İngilizce eğitim sistemi olan Konuşarak Öğren’den ücretsiz konuşma dersi almak için tıklayın !

Konuşarak Öğren'i Ücretsiz Deneyin

İngilizce bilgisi olarak sıfır, başlangıç düzeyinde bilgili veya derme çatma İngilizce bilgisine sahipseniz ve İngilizce öğrenmeye bir an önce başlamak istiyorsanız büyük bir ihtimalle nereden ve nasıl başlayacağınızı bilmiyorsunuz. İşte bugün biz de bu durumda olanlara yol göstermeyi amaçladık. Yeni başlayanlar için nasıl bir İngilizce eğitimi alınmalı, nereye başvurmalı ve nasıl çalışmalı bunları inceledik.

Yeni başlayanlar İngilizceyi gözünde büyütüyor

İster temel seviyede olun ister hiç İngilizce bilmeyin. Ne durumda olursanız olun sizlere tavsiyemiz İngilizceyi gözünüzde büyütmeyin. Çevrenizde kitaplara gömülmüş, aylardır hatta yıllardır İngilizce kurslarına gitmesine rağmen hala İngilizce konuşamayanları görüp moralinizi bozmayın. Emin olun onlar nasıl İngilizce öğreneceğini bilmeyen ve doğru yöntemi seçmeyen kişiler. O halde ilk kuralımızı İngilizceyi gözümüzde büyütüp endişelenmeyi ve İngilizce öğrenmeyi ertelemeyi bir kenara bırakmak olmalı. Bir an önce ilk adımı atmalısınız

İngilizce öğrenmek için neler gerekli?

Bir kurs, bir öğretmen, kitap, defter, kâğıt kalem mi diyorsunuz? Hayır, biz öyle demiyoruz. Eğer ilk aklınıza gelenler bunlar olduysa böyle bir eğitimin okulda veya kurslarda alınan eğitimden farklı olmayacağını unutmayın. En önemlisi de okulunu veya kursu bitirenlerin hala İngilizce konuşamadığını. İngilizceyi öğrenmek istiyorum derken neyi kastediyoruz? Tüm gramer kurallarını ezberlemeyi değil elbette. İngilizceyi öğrenmek demek akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilmek demektir. Gramersiz İngilizce konuşulur mu diyorsanız konuşmaya başlamak için gramere ihtiyacınız yok diyoruz. İleri safhalarda zaten gramer işin içine girecek. İngilizce öğrenmek için konuşma ve dinleme sistemi üzerine kurulu bir eğitim seçmek ilk işiniz olmalı. Bunun için de en rahat ve en etkili yöntem online İngilizcedir.

Yeni başlayanlar için en verimli İngilizce eğitimi

İngilizce öğrenmek için eğitim arayışına henüz girdiyseniz hiç vakit kaybetmeden online İngilizce eğitimi almaya başlayın. Seviyenizden başlayan ve bire bir alacağınız dil eğitimi ile nasıl kısa sürede yol kat ettiğinizi kendiniz görün. Bunun için de evinizden çıkmayın. Bilgisayar, tablet veya akıllı telefonlarda Skype üzerinden canlı olarak alacağınız İngilizce eğitimini ana dili İngilizce olan öğretmenler veriyor. Okuldan, işten veya günlük rutin aktivitelerden arta kalan en uygun zamanda bu eğitimi alabilir, en doğru İngilizce telaffuzunu öğrenerek İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Konuşarak Öğren uygulaması ile İngilizcenizi geliştirin.

Nasıl İngilizce Öğrendiler?

Son Yazılar

İngilizcenizi Geliştirin

Türkiye'nin %100 başarı garantili tek online İngilizce kursunu ücretsiz deneyin.

X

Online Canlı Ders!

Mehmet Hoca ile İngilizce cümle kurma canlı dersi İçin son dakika saniye.